حوادث کدخبر: 239293 ارسال پرینت 22

رکنا: شهردار تهران با اشاره به حادثه آتش سوزی و ریزش کامل ساختمان پلاسکو گفت: براساس اطلاعات موجود، 20 تا 25 نفر از نیروهای شهرداری تهران در زیر آوار این ساختمان گرفتار و محبوس شده اند.

محمد باقر قالیباف شهردار تهران ظهر روز پنجشنبه در محل حادثه Incident ساختمان پلاسکو در جمع خبرنگاران افزود: در حدود 25 نیروی آتش نشانی در زیر آوار ساختمان تخریب شده گرفتار شده اند و عملیات امداد و نجات برای بیرون کشیدن این افراد همچنان ادامه دارد.

«ساختمان تجاری پلاسکو در محدوده خیابان جمهوری تهران ساعت 8 و 5 دقیقه صبح امروز دچار حریق شد که پس از حدود سه ساعت، 15 طبقه ساختمان بطور کامل تخریب شد و فروریخت».

براساس اعلام مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران، حادثه آتش سوزی و تخریب ساختمان پلاسکو تهران حدود 70 مصدوم داشته که 23 نفر به مراکز درمانی منتقل شده اند.

حسن روحانی رئیس جمهوری نیز پس از وقوع این حادثه، با ابراز تاسف و تاثر از حادثه آتش سوزی و فروریزی ساختمان پلاسکو تهران که موجب جان باختن و مصدوم شدن تعدادی از هموطنان شد به وزیر کشور دستور داد تا در اسرع وقت علل حادثه و مسوولیت حادثه بررسی و گزارش شود.

درهمین ارتباط، معاون اول رئیس جمهوری نیز با حضور در محل حادثه و ابراز تاسف از حادثه مجمتع تجاری پلاسکو تهران گفت که همه دستگاه های اجرایی برای انجام عملیات امداد و نجات و خدمت رسانی به مصدومان حادثه، بسیج شده اند.

اسحاق جهانگیری افزود: دولت در کنار ملت است و همه دستگاه های اجرایی کشور برای نجات حادثه دیدگان بسیج شده اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • ناشناس 0 0

    یادشهدای پلاسکو گرامی بداریم