حوادث کدخبر: 234811 ارسال پرینت 26

رکنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: حادثه گازگرفتگی در خیابان میرداماد منجر به فوت پدر و مادر خانواده شد.

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران درباره این حادثه Incident گفت:  ساعت 12:27 حادثه گازگرفتگی در خیابان میرداماد خیابان شاه نظری به سامانه 125 آتش نشانی اعلام و نیروهای ایستگاه 116 به محل اعزام می شوند.

به گفته ملکی، وقتی فرزندان خانواده متوجه غیبت پدر و مادر خود می شوند به سرعت این موضوع را به سازمان آتش نشانی اعلام می کنند که با استقرار نیروها در محل و ورود به ساختمان مشاهده می شود که پدر و مادر 60 ساله با وضعیت کاملا بی حال نقش بر زمین هستند.

وی تصریح کرد: این حادثه در طبقه نهم واحد 140 متری یک ساختمان 9 طبقه 11 واحدی اتفاق افتاد که نیروهای آتش نشان برای جستجوی علت وقوع حادثه و ایمن سازی کامل محل، با دستگاه گاز سنج به تمام ساختمان سرکشی کردند.

وی ادامه داد: در تحقیقات اولیه مشخص شد که بعضی دیگر از واحدهای این ساختمان در روزهای گذشته با همین مشکل مواجه شده و به دلیل مسمومیت به مراکز درمانی مراجعه کرده بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: با حضور کارشناسان آتش نشانی و بررسی های دقیق مشخص شد که در داخل موتورخانه در طبقه منفی یک گاز مونوکسید کربن تشکیل شده و از طریق دودکش موتور خانه به سطح پشت بام رسیده است.

ملکی بیان کرد: متاسفانه دودکش موتورخانه نزدیک به هواکش 3 منزل مسکونی بوده که از همین طریق، این گاز خطرناک به داخل ساختمان نفوذ کرده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران تاکید کرد: آتش نشانان تمام 18 واحد را با دستگاه گاز سنج بررسی کرده و پس از ایمن سازی محل، ساعت 16:26 عملیات را خاتمه دادند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر