حوادث کدخبر: 234753 ارسال پرینت 7

رکنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی از آتش سوزی گسترده در یک انبار لوازم خانگی واقع در خیابان جمهوری خبرداد.

به گزارش رکنا، سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: ساعت 18 و 35 دقیقه روز گذشته، آتش سوزی در یک انبار لوازم خانگی واقع در خیابان جمهوری، ابتدای خیابان جمال زاده به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: بلافاصله نیروهای سه ایستگاه سازمان آتش نشانی به همراه خودرو تنفسی در محل حاضر و امدادرسانی های خود را آغاز کردند.
وی با اشاره به وضعیت محل حادثه Incident اظهارکرد: محل حادثه، انبار یک فروشگاه لوازم خانگی به وسعت 200 متر بود که در این انبار لوازم خانگی از قبیل گاز، یخچال، ماشین لباسشویی و ... نگهداری می شد.
ملکی ادامه داد: جنس های موجود در انبار به طور کامل آتش گرفته و زمان ورود آتش نشان ها به محل، آتش در حال سرایت به سایر مغازه های اطراف بود.
وی در خصوص اقدامات صورت گرفته از سوی آتش نشان ها به منظور خاموش کردن آتش خاطرنشان کرد: آتش نشان ها عملیات خود را از دو طرف آغاز کردند و خوشبختانه با تلاش آنها حریق تحت کنترل درآمد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی از آسیب دیدگی یک آتش نشان در این عملیات خبرداد و تصریح کرد: در این عملیات شهروندی مصدوم نشد و تنها یکی از آتش نشان ها از ناحیه دست دچار آسیب دیدگی شده است.
ملکی تاکید کرد: ساعت 21 و 30 دقیقه عملیات آتش نشان ها به اتمام رسید و میزان خسارت های مالی این حادثه قابل توجه اعلام شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر