حوادث کدخبر: 230972 ارسال پرینت 12

رکنا: سه دستگاه سواری پژو 206 درپی آتش سوزی یک سوله در درکه سوختند.

به گزارش رکنا، سید جلال ملکی، سخنگو سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در این باره گفت: در ساعت 11:38 پیش از ظهر امروز یک مورد حادثه Incident حریق در سوله به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه را به همراه خودروی حامل تجهیرات تنفسی به محل حادثه واقع در درکه، خیابان مفیدی اعزام کرد.
سخنگو سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه گفت: پس از حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک سوله به مساحت تقریبی 200 متر مربع رخ داده و داخل این سوله نیز، لوازم آهنگری، چندین کپسول گاز، علوفه، سه دستگاه سواری پژو 206، موتور سیکلت و یک دستگاه موتور چهارچرخ قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه سه خودرو و موتورها کاملا دچار حریق شده بودند، گفت: آتش نشانان عملیات خود برای اطفای حریق را از چند جهت آغاز کرده و پیش از سرایت آتش به سیلندرهای گاز و انفجار آن ها موفق به مهار و اطفای کامل حریق شدند.
ملکی با بیان اینکه این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشت، خاطرنشان کرد: تنها زن و مردی جوان از ناحیه دست دچار سوختگی سطحی شدند که آتش نشانان آن ها را به عوامل اورژانس تحویل دادند.
سخنگو سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به بررسی علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی، اظهارکرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل در ساعت 13:25 به عملیات خود خاتمه دادند.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

 اخبار مرتبط

ارسال نظر