مدیر کل روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو تهران:

رکنا: احسان مقدم با اعلام اینکه علت حادثه روز گذشته در ایستگاه شهدا متروی تهران هنوز مشخص نیست گفت: فیلم‌های دوربین‌های مداربسته حاکی از این است که جمعیت زیادی در اطراف فرد فوت شده در لحظه حادثه قرار نداشته‌است

احسان مقدم در گفت وگو با خبرنگار رکنا، در خصوص حادثه روز دوشنبه ایستگاه مترو شهدا تهران اذعان کرد: هم چنان انگیزه مرد 65 ساله که دیروز در برخورد با قطار جان خود را از دست داد مشخص نیست و این مسئله در دست بررسی است.

مدیر کل روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو تهران خاطرنشان کرد: فیلم‌های دوربین‌های مداربسته حاکی از این است که جمعیت زیادی در اطراف فرد فوت شده در لحظه حادثه قرار نداشته‌است، و دلیل ورود متوفی به حریم ریلی شلوغی و ازدحام جمعیت نبوده است.

وی افزود: به همین دلیل فهمیدن انگیزه فرد مذکور نیاز به تحقیقات بیشتری دارد، زیرا بر اساس فیلم‌های بدست آمده از دوربین‌های مداربسته نمی‌توان گفت متوفی تعادل خود را از دست داده و یا خودکشی کرده‌است.

گفتنی است، روز گذشته، مردی 65 ساله در ایستگاه مترو شهدا تهران در اثر ورود به حریم ریلی جان خود را از دست داد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 


اخبار زیر را از دست ندهید:

پروین و دخترش روی‌نیمکت پرسپولیس+عکس

چهره دختر 14 ساله با انفجار سیگار برقی سوخت + عکس

خانم پلیس کودک 3 ساله‌اش را به کشتن داد

مردان عرب دردام باند ازدواج موقت زنان در مشهد/این توریست ها را به خانه ای درخارج از شهرمی بردند و ...

اعتراف جوانی که برای دو النگو، آدم کشت! + عکس قاتل در بازسازی

فیلم لحظه حمله 4 خرس سیاه به ماشین شاسی بلند در جاده + عکس

چهره متفاوت گلاره عباسی پس از رفتن به سالن زیبایی! +عکس

مهراوه شریفی نیا پس از 6 ماه با انتشار این عکس به اینستاگرام بازگشت! +عکس

چهره ستاره و لاله اسکندری در مراسم ختم پدرشان +عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر