الزام رعایت دستور العمل‌های ایمنی آتش نشانی در پاساژ الزهرا (ع)

به گزارش رکنا؛ سید محمد موسوی در بازدید میدانی پویش قدم به قدم در محله؛ در پاساژ الزهرا (ع) از جمله مراکز مهم خرید و فروش در ناحیه۳ این منطقه حضور یافت و نسبت به موارد مرتبط با تخلفات شهرسازی و ایمنی دستور بررسی و اقدام داد.

سید محمد موسوی در بازدید از این پاساژ اعلام کرد: دستور العمل‌های ایمنی مد نظر سازمان آتش نشانی در این پاساژ رعایت نشده است و اولویت رسیدگی ما به موضوعات در این مجموعه؛ حفظ ایمنی است.

وی افزود: در پاساژ‌هایی که شهروندان و جمعیت شناور منطقه به منظور خرید و فروش حضور دارند؛ رعایت موارد ایمنی الزامی است و در این مجموعه نیز مواد قابل اشتعال وجود دارد که ایمنی مردم را به خطر میاندازد.

شهردار منطقه۱۱ خاطر نشان کرد: درخواست ما از آتش نشانی احصا تمام موارد عدم رعایت ایمنی و ابلاغ دستور العمل ایمن سازی به پاساژ‌های ناایمن است و ما در این مسیر بیش از هرچیزی به رعایت ایمنی حساسیم.

موسوی خاطر نشان کرد: با بررسی کارشناسی؛ پاساژ الزهرا در منطقه۱۱ تهران دارای نواقص ایمنی و برخی تخلفات شهرسازی است که معین کردیم ابلاغ لازم دستورالعمل ایمنی به کسبه و مالکین این پاساژ ارسال شود و در اسرع وقت توسط این افراد موضوعات ایمنی مرتفع شود تا پس از آن موارد مرتبط با شهرسازی در دستور کار قرار گیرد.

شهردار منطقه۱۱ تهران اعلام کرد:در بازدید‌های متعدد از اماکن و محلات منطقه۱۱؛ موارد متعددی احصا و در دستور پیگیری قرار میگیرد که در پله پانزدهم از پویش قدم به قدم؛ به بررسی موارد ایمنی در پاساژ الزهرا علیه السلام پرداختیم.

 

 

 

کدخبر: 846471
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟