خانواده کالیفرنیایی اخیرا به پلیس درباره مردی عجیب اطلاع داده بود که عشق خود را به زنگ زدن با فن آوری بالا در یک روش صریح به نمایش گذاشته بود، بعد از این فیلمبرداری دوربین های امنیتی نشان داد که او دکمه زنگ را بدون هیچ دلیل منطقی لیس می زند.

خانواده دانگان صبح شنبه گذشته هنگامی که به خانه سالیناس بازگشته بودند تصمیم گرفتند تا فیلم ضبط شده دوربین مداربسته شان را بررسی کنند. آن ها به طور حدسی متوجه تغییراتی شک برانگیز شده بودند برای همین تصمیم به بررسی حافظه ی دوربین شدند و هنگامی که آن ها برای اولین بار شروع به دریافت اطلاعیه از سیستم امنیتی کردند، دیوید دانگان فکر کرد که این تنها پسر خانواده است که از محل کار به خانه باز می گردد. خانواده انتظار مردی عجیب را نداشت که زنگ را فشار دهد و این واقعیت، دقیقا همان چیزی است که فیلم نشان می دهد.

این مرد همان فردی است کابل هایی را از تزیینات کریسمس خانه دزدید و حتی در حیاط جلویی در کمال آرامش به استراحت پرداخت .

ملدونادو ، فرمانده پلیس سالیناس، در مورد لیس زدن عجیب زنگ درخانه توسط این مرد، اظهار داشت:" رفتار او مشخصا گیج کننده و عجیب است. رفتار او نسبتا غیرعادی است و دور چشمی پنل بیرون زنگ در خانه را لیس می زند."

پلیس می توانست کسی را که زنگ را لیس میزند با استفاده از تصاویر امنیتی شناسایی کند، اما هنگامی که عصر روز دوشنبه او را دستگیر کردند، او از بحث در مورد اتهاماتی مبنی بر اینکه او بیش از حد زنگ دیگران را می زند و دزدی کابل ها خودداری کرد.

این پرونده به دفتر دادستانی ناحیه مونتری ارسال شده است که تصمیم خواهد گرفت که آیا اتهامات علیه این مرد که به نام "روبرتو دنیل" 33 ساله معرفی شده است را ثبت کند یا نه. از آنجایی که او خسارت زیادی وارد نکرده است، پلیس فقط به دنبال متهم کردن، دزدی و تخطی از اتهامات علیه او است اما در مورد مالکان خانه، آن ها در این مورد کار خاصی نمی توانند انجام دهند به جز اینکه زنگ ، دستگیره در و همچنین تراس را تمیز و سفید کنند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟