استقرار سرویس مخفی برای حفاظت از بایدن

روزنامه واشنگتن پست با بیان اینکه تدابیر امنیتی سرویس مخفی برای محافظت از «جو بایدن» نامزد حزب دموکراتها افزایش یافته است گزارش داد که بایدن احتمالا صبح جمعه اعلام پیروزی خواهد کرد.

به گفته دو منبع آگاه به این مساله، سرویس مخفی آمریکا که ماموریت محافظت از روسای جمهور آمریکا را در اختیار دارد در ولمینگتون در دلاور، محل سکونت بایدن، مستقر شده است و تدابیر امنیتی اطراف خانه بایدن را تشدید و نیروهای بیشتری به این منطقه اعزام کرده است.

یک منبع آگاه به روزنامه واشنگتن پست گفته است که جو بایدن که پیشتاز رقابتهای انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا است صبح روز جمعه اعلام پیروزی خواهد کرد.

بایدن پیش از این دو بار با برگزاری نشست خبری از احتمال پیروزی خود خبر داده است و اما تا کنون اعلام پیروزی نکرده است و گفته تمام آراء باید شمرده شود.

این درحالیست که ترامپ در روند شمارش آراء تشکیک کرده و شکایتهایی را در نحوه شمارش آرا و روند برگزاری انتخابات به دیوان عالی چند ایالت تسلیم کرده است.

شمارش آرا در ایالتهای کلیدی از جمله آریزونا، نوادا، پنسیلوانیا و جورجیا همچنان ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟