ماجرای تحقیقات اف‌ بی‌ آی درباره حادثه اتوبوس ستاد بایدن + جزئیات

به گزارش رکنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا یکشنبه شب با انتشار پیامی در توئیتر نسبت به تحقیقات اف‌ بی‌ آی درباره فیلم ویدئویی منتشر شده از اقدام حامیانش در محاصره کردن اتوبوس ستاد انتخاباتی جو بایدن در یک بزرگراه تگزاس انتقاد کرده است.

ترامپ نوشت: به نظر من، اینها وطن پرستانی بودند که هیچ کار اشتباهی انجام ندادند. به جای آن، اف‌بی‌آی باید درباره تروریست ها، هرج و مرج طلب ها و عاملان آنتیفا تحقیق کند که در شهرهای تحت کنترل دموکرات ها فعالیت می کنند و به مردم ما آسیب می زنند.

ستاد انتخاباتی جو بایدن پیش از این اعلام کرد: یک برنامه انتخاباتی در تگزاس روز جمعه پس از آنکه کاروانی از خودروهای طرفداران ترامپ، اتوبوس ستاد انتخاباتی بایدن را محاصره کردند، لغو شده است.

روزنامه واشنگتن پست به نقل از ستاد انتخاباتی بایدن افزود: در حالی که اتوبوس ستاد انتخاباتی بایدن قصد داشت از سن انتونیو به سوی آستین حرکت کند، خودروهای طرفداران ترامپ مانع از حرکت آن شدند. این خودروها سعی داشتند تا اتوبوس را در وسط بزرگراه متوقف کنند.

واشنگتن پست نوشت: ستاد انتخاباتی بایدن در نهایت با پلیس بزرگراه تماس گرفت تا این اتوبوس را برای رسیدن به مقصد بعدی به طور ایمن اسکورت کند.

ستاد انتخاباتی بایدن در نهایت تصمیم گرفت تا این برنامه انتخاباتی را لغو کند.

سخنگوی اف بی آی در این باره به سی ان ان گفت: اف بی آی سن آنتونیو از این حادثه مطلع شده و در این باره تحقیق می کند.

کاخ سفید حاضر نشده است در این باره اظهار نظر کند که آیا رئیس جمهور بر این باور است که جرمی رخ داده است یا نه.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟