4247 مبتلا به کرونا در سرزمین‌های اشغالی

به گزارش رکنا، مقامات بهداشت و درمان رژیم صهیونیستی اعلام کردند که طی 24 ساعت گذشته تست ابتلا به کرونای 628 نفر دیگر مثبت اعلام شده تا مجموع مبتلایان در سرزمین‌های اشغالی به 4247 نفر برسد.

همچنین طی 24 ساعت گذشته مرگ 3 نفر دیگر به دلیل ابتلا به کرونا در سرزمین‌های اشغالی اعلام شد تا مجموع قربانیان به 15 نفر برسد.

تا کنون فقط 89 نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در سرزمین‌های اشغالی بهبود یافته‌اند و 66 نفر نیز در شرایط بحرانی قرار دارند.

کابینه رژیم صهیونیستی دستور داده که از شامگاه چهارشنبه سیاست‌های سختگیرانه‌تری برای مقابله با ویروس کرونا اجرا شود که شامل محدود شدن آزادی حرکت ساکنان فلسطین اشغالی تا فاصله ۱۰۰ متری خانه‌هایشان است.

همچنین گزارش محرمانه‌ای در پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) نشان می‌دهد که رژیم صهیونیستی برای مقابله با ویروس جدید کرونا، تجهیزات درمانی کافی ندارد.

از سوی دیگر، ۵۰۰ نظامی ارتش رژیم صهیونیستی از امروز گشت‌زنی‌های خود را برای اعمال قرنطینه اجباری و مقررات فاصله‌گذاری اجتماعی در سراسر فلسطین اشغالی برای مقابله با ویروس کرونا آغاز کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟