به گزارش رکنا، «یحیی السنوار» از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در نوار غزه روز پنجشنبه در پیامی خطاب به سران صهیونیست به آنها درباره عواقب هر گونه اقدام احمقانه‌ای علیه غزه هشدار داد.

السنوار رژیم صهیونیستی را تهدید کرد و گفت: «ارتش اسرائیل اگر هرگونه خطایی را علیه نوار غزه مرتکب شود، از آن پشیمان خواهد شد.»

رئیس حماس در نوار غزه گفت: «اگر دشمن اسرائیلی هر خطایی در غزه مرتکب شود به دنبال آن "ابوعبیده"، سخنگوی نظامی"کتائب القسام" شاخه نظامی حماس 5 کلمه خواهد گفت، اینکه "خبر چیزی است که می‌بینید نه آنچه می‌شنوید".»

سران سیاسی و نظامی رژیم صهینیستی به طور متناوب تهدید می‌کنند که به فرماندهان گروه‌های فلسطینی در نوار غزه حمله می‌کنند همان گونه که ابوالعطا را دو ماه پیش ترور کردند.

ارتش رژیم صهیونیستی بامداد سه‌شنبه دوازدهم نوامبر ۲۰۱۹ (۲۲ ابان) از ترور بهاء ابوالعطا یکی از فرماندهان "سرایا القدس" (گردان‌های قدس) وابسته به شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین خبر داد؛ ارتش رژیم صهیونیستی در این‌ باره توضیح داد، ابوالعطا در بمباران هوایی که بامداد سه‌شنبه منزلش را در شرق شهر غزه هدف قرار داده کشته شد.

به گزارش فارس، ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای گفت که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم اجازه انجام عملیات برای هدف قرار دادن ابوالعطا را داده بود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟