دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در واکنش به انتشار گزارش بازرس وزارت دادگستری، اداره کننده اف بی آی، پلیس Police فدرال را هدف انتقاد قرار داد.

به گزارش رکنا، رئیس جمهور آمریکا یک روز پس از انتشار گزارش بازرس وزارت دادگستری در پیامی توئیتری که در صفحه شخصی خود منتشر کرد، نوشت: نمی‌دانم اداره کننده فعلی اف بی آی کریستوفر وری چه گزارشی را می‌خواند، اما مطمئنا این گزارشی که به من داده شده، نیست. او با این نگرش هیچگاه نمی‌تواند اف بی آی را، که به رغم داشتن برخی از مردان و زنان بزرگ در آنجا، به شدت از هم پاشیده است، اصلاح کند!

مایکل هورویتس، بارزس کل وزارت دادگستری آمریکا روز دوشنبه در گزارشی اعلام کرده بود تحقیقات عوامل اف بی آی درباره دستیاران و عوامل ستاد انتخاباتی ترامپ Trump در سال ۲۰۱۶ به عنوان بخشی از تحقیقات مداخله روسیه در انتخابات، با انگیزه و تعصب سیاسی صورت نگرفته است. همچنین در گزارش بازرس وزارت دادگستری اینگونه نتیجه گیری شد که اف بی آی برای انجام تحقیقات درباره کمپین انتخاباتی رئیس جمهور هدف مجازی داشته است.

رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه در نشستی در کاخ سفید با استناد به گزارش جدید بازرس کل وزارت دادگستری این کشور مدعی شد مقامات اف بی آی، پلیس فدرال، با تحقیقات درباره کمپین انتخاباتی سال ۲۰۱۶ او قصد سرنگونی دولتش را داشته اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟