به گزارش رکنا، المعلمی در سخنان خود در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد درباره رای گیری برای پیش نویس قطعنامه آمریکا ضد "جنبش مقاومت اسلامی فلسطین" (حماس)، گفت که از همه طرف ها می خواهیم که حملات راکتی به مناطق مسکونی در سرزمین های اشغالی متوقف و مسالمت آمیز ماندن راهپیمایی ها تضمین شود.

سخنان نماینده عربستان در حالی است که در راهپیمایی های بازگشت در نوار مرزی غزه با سرزمین های اشغالی که از ماه مارس آغاز شده، تاکنون 230 فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست کشته شده اند.

مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نشست عصر پنجشنبه خود با 87 رای موافق، 57 رای مخالف و 33 رای ممتنع پیشنهاد آمریکا برای محکوم کردن حماس را به دلیل بدست نیاوردن دو سوم آرا، رد کرد که شکستی دیگر برای واشنگتن، رژیم صهیونیستی و اروپایی هایی ها بود که این بار پشت آمریکا قرار گرفته بودند.

در پیش نویس قطعنامه آمریکا خواسته شده بود تا حملات موشکی حماس از غزه متوقف شود، بدون اینکه در آن اشاره ای به توقف تجاوزات و حملات نظامیان صهیونیست به فلسطینی ها شده باشد.

در آخرین حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه سه نوجوان فلسطینی به شهادت رسیدند که بین 12 تا 14 سال سن داشتند.

نوارغزه از سال 2007 تحت محاصره رژیم صهیونیستی قرار دارد و این باریکه با بیش از دو میلیون جمعیت تاکنون 3 بار مورد حمله این رژیم قرار گرفته که نتیجه آنها، کشتار کودکان فلسطینی بوده است. اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟