دستگیری 2 موبایل قاپ لحظاتی پس از سرقت در تهران

به گزارش رکنا، سرهنگ " محمد قاسم طرحانی اظهار داشت: عملیات کلانتری 124 قلهک حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی  به یک دستگاه موتورسیکلت 2 ترک که پلاک آن قابل روئیت نبوده و مخدوش بود مشکوک می شوند.

وی افزود: ماموران عملیات کلانتری،  موتورسیکلت را زیر نظر قرار می دهند و مشاهده می کنند ترک نشین پیاده و گوشی تلفن همراه یکی از شهروندان را سرقت و سوار بر موتورسیکلت به صورت خلاف جهت متواری شدند که بلافاصله به مرکز پیام اعلام تا خودروهای گشت انتظامی طرح مهار را اجرا و خیابان ها را مسدود کنند که در تعقیب و گریز متهمان و عدم توجه به دستور ایست پلیس پس از شلیک تیر هوایی متهمان زمین گیر و دستگیر می شوند .

این مقام پلیسی افزود: در بازرسی اولیه از متهمان 2 دستگاه تلفن همراه سرقتی که یکی از آنها را لحظاتی قبل سرقت کرده بود کشف و به کلانتری انتقال و  در تحقیقات  پلیسی به بزه انتسابی معترف شدند.

سرهنگ طرحانی با بیان اینکه متهمان دارای چندین فقره سابقه انواع سرقت و تحمل حبس در زندان بوده و  شاکیان شناسایی و به کلانتری مراجعه نمودند  در پایان خاطرنشان کرد: پرونده متهم جهت سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟