سارقان منزل هنگام سرقت دستگیر شدند

سرهنگ " جلیل موقوفه ای " گفت: عوامل عملیات کلانتری 137 نصر در حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو با دو  سرنشین که در حال زاغ زنی منازل بودند مشکوک می شوند.

به گزارش رکنا، وی افزود: عملیات کلانتری به صورت نامحسوس خودرو را زیر نظر قرار داده که مشاهده کردند سارقان پس از اطمینان از خالی بودن یکی از منازل، یکی از نفرات خود را به سمت منزل روانه کردند، وی از دیوار بالا رفت که ماموران سریعا برای دستگیری وارد عمل شدند.

موقوفه ای اظهار داشت: سارقان به محض مشاهده پلیس، سوار بر خودرو شده و با سرعت متواری شدند که در تعقیب و گریز پلاک خودرو نیز استعلام که مشخص شد پلاک متعلق به خودروی دیگری است، در نهایت با شلیک تیر هوایی خودرو پس از طی مسافتی متوقف و متهمان دستگیر شدند.

وی افزود: در بازرسی اولیه از خودرو  و متهمان دو عدد پلاک خودرو که متعلق به همان خودرو بود و آلات و ادوات سرقت اعم از سیم چین و انواع پیچ گوشتی های دست ساز و دیلم و ... کشف و متهمان در تحقیقات پلیسی به جرم خود اعتراف کردند.  

موقوفه ای با بیان اینکه با رصد دوربین های مداربسته محل های سرقت به خصوص منازل سطح حوزه کلانتری 137 نصر مشخص شد متهماین چندین مرتبه سابقه سرقت در حوزه این کلانتری را داشته اند، در  پایان خاطرنشان کرد: پرونده متهمان برای سیرمراحل قانونی به مرجع قضائی ارجاع شد.

آیا این خبر مفید بود؟