دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی و تیراندازی شب گذشته ورامین

 سرهنگ "جعفر شمس بیرانوند" اظهار داشت: شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 شهرستان ورامین مبنی بر وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی و تیراندازی با سلاح ساچمه ایی در محدوده میدان پلیس که منجر به زخمی شدن ۳نفر شد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۳ این شهرستان قرار گرفت.

به گزارش رکنا، وی با اشاره به اینکه با سرعت عمل پلیس بلافاصله یکی از متهمان در محل درگیری دستگیر شد افزود: به منظور دستگیری دیگر عاملان این اقدام تحقیقات تخصصی و بی وقفه پلیس آغاز و با تلاش صورت گرفته، هویت سایر متهمان برای ماموران محرز و ۵ نفر از عاملان درگیری دسته جمعی در کمتر از ۸ ساعت شناسایی و طی عملیاتی ضربتی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ورامین با بیان اینکه متهمان علت ارتکاب جرم  را اختلافات قبلی و شخصی عنوان کردند ، خاطر نشان کرد: تحقیقات تکمیلی برای کشف سلاح بکار رفته در تیراندازی ادامه دارد.

سرهنگ بیرانوند در پایان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی با اقتدار تمام و به شدت با افرادی که قصد ایجاد ناامنی و رعب و وحشت برای مردم را داشته برخورد قاطع وقانونی می کند،گفت: پلیس ضمن تقدیر وتشکر از حمایت همه جانبه دستگاه قضایی ، خواهان اشد مجازات برای اینگونه افراد می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟