سارقان لوازم خودرو در ولنجک به دام افتادند

سرهنگ"جلیل موقوفه ای " اظهار داشت : حدود ساعت 6 بعد از ظهر شنبه پانزدهم آبان‌ ماه، گزارشی از طریق مرکز فوریت‌های 110 به کلانتری ولنجک مبنی بر که سرنشینان خودروی پرشیا مشکی رنگ با پلاک مخدوش در حال سرقت از داخل خودرویی می باشند اعلام می شود.

به گزارش رکنا، وی عنوان کرد:  عوامل گشت عملیات کلانتری 163 ولنجک بلافاصله در محل حاضر شده و خودروی پرشیا با پلاک مخدوش با دو نفر سرنشین در حین سرقت مشاهده می‌کنند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران ابراز داشت: سارقان با مشاهده ماموران با خودروی خود به موتورسیکلت  ماموران گشت عملیات می‌زنند و به سرعت از محل متواری می‌شوند و بدین ترتیب تعقیب و گریز ماموران و سارقان از همین جا آغاز می‌شود.

این مقام انتظامی بیان داشت: متهمان که به اعلام های پلیسی مبنی بر توقف خودرو توجهی نمی کردند، همچنان به فرار خود ادامه که  در نهایت  ماموران چند تیر هوائی شلیک ، خودرو متهمان متوقف می شود.

سرهنگ موقوفه ای  درباره دستگیری این سارقان گفت: در این عملیات پلیسی یکی از سارقان از محل متواری ولی متهم دیگر دستگیر می شود و بررسی های بیشتر از  داخل خودرو 15 کیف زنانه، یک چرخ زاپاس سرقتی کشف و متهم برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری انتقال می یابد.

وی با اشاره به اینکه   متهم 38 ساله، تا کنون 19 مرتبه تحمل کیفر داشته است، اضافه کرد: دستگیری متهم فراری در دستور کار ماموران قرار دارد.

آیا این خبر مفید بود؟