قاچاقچی سابقه دار با 25کیلو تریاک نقره داغ شد

سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند"  گفت:در پی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایت های مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از سوداگران مرگ در حومه تهران بزرگ پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران عملیات ویژه این پلیس رسیدگی به موضوع را برعهده گرفتند.

به گزارش رکنا، وی در ادامه افزود:ماموران در بررسی مقدماتی دریافتند متهم از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر در پایتخت است که خانه خود را تبدیل به دپو و نگهداری مواد افیونی کرده و  پس از خریداری از قاچاقچیان و مواد مخدر در مرزهای شرقی کشور خریداری به این مکان ترانزیت و پس از انتقال اقدام به توزیع آن در سطح کسترده در پایتخت می نماید.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران ابراز داشت: با پیگیری های محلی و تحقیقات گسترده و اطلاعات مفیدی که ماموران پلیس در بررسی های میدانی به دست آوردند سرانجام مختصات و آدرس دقیق مخفیگاه و انبار مواد مخدر شناسایی و اقدامات مقدماتی شامل اخذ مجوز قانونی برای ورود به منزل و آماده سازی تیم عملیاتی برای اقدام غافلگیرانه و دستگیری متهم به عمل آمد.

این مقام انتظامی با  اشاره به همکاهنگی های قضائی افزود: در این رابطه متهم دستگیر و در جستجوی خانگی، 25کیلو و  600گرم تریاک کشف و 2 دستگاه خودرو توقیف شد.

سرهنگ حسنوند در پایان خاطرنشان کرد:متهم  برای  سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شد.

آیا این خبر مفید بود؟