کشف 2 قبضه سلاح جنگی و شکاری غیر مجاز در تهران

سرهنگ "صادق قره باقری" در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در اوایل هفته جاری خبری در خصوص حمل و نگهداری سلاح جنگی توسط فردی در حوالی محله "دلاوران" دریافت شد.

به گزارش رکنا، وی عنوان کرد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد  متهم با جاساز کردن سلاح جنگی در مخفیگاهش اقدام به حمل و نگهداری آن می پردازد.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ تهران تصریح کرد:  با ارسال مستندات و اخذ دستور قضائی مراقبت های ویژه پلسی آغاز تا اینکه ماموران این پلیس موفق شدند چهارم شهریور ماه متهم را در مخفیگاهش در حوالی محله دلاوران دستگیر و به پلیس امنیت عمومی انتقال دهند.

قره باقری تصریح کرد: در بازررسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح جنگی و یک قبضه سلاح شکاری غیر مجاز و 29 عدد فشنگ و 200 عدد ساچمه یک قبضه سلاح سرد کشف شد.

این مقام پلیسی در پایان با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد، خاطر نشان کرد: پلیس به طور جد با کسانی که بخواهند امنیت شهروندان را به مخاطره باندازند برخورد قانونی صورت خواهد داد و از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده اینگونه موارد سریعا از طریق سامانه 110 با پلیس در میان بگذارند.

آیا این خبر مفید بود؟