دستگیری 102 تبهکار در مرداد / پلیس تهران فاش کرد

سرهنگ "سلمان آدینه وند" در تشریح این خبر گفت : واحدهای گشت انتظامی با گشت زنی های انتظامی در مرداد ماه  و انجام ماموریت های پلیسی،  74 دستگاه خودرو و21 دستگاه موتور مسروقه کشف و  84 دستگاه وسیله نقلیه تحت تعقیب شناسایی کردند.

به گزارش رکنا، وی عنوان کرد: در این رابطه  130 خودرو و موتور توقیف و برای سیر مراحل قانونی تحویل پارکینگ شدند.

فرمانده یگان امداد تهران  افزود: در این ماموریت ها  102 سارق زورگیر ، موبایل،کیف قاپ، خودرو، موتور سیکلت دستگیر و متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری ها شده اند.

این مقام انتظامی با اشاره به انیکه ماموران این یگن موفق شدند در گشت زنی های انتظلنی 90 مظنون را دستگیر کنند، ادامه داد:  هر 90 مظنون پس از تشکیل پرونده برای بررسی های بیشتر در اختیار ماموران کلانتری قرار گرفتند.

سرهنگ آدینه وند،  عملکرد یگان گشت انتظامی در امر مبارزه با مواد مخدر را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت : واحد های گشت انتظامی در ماه ی که گذشت موفق به کشف 561 گرم انواع مواد مخدر شدند و متهمان به همراه مواد مخدر کشف شده در اختیار پلیس های تخصصی قرار گرفتند.

سرهنگ آدینه وند در پایان گفت: یگان امداد فاتب برای افزایش و ارتقاء امنیت و آرامش و رضایتمندی شهروندان لحظه‌ ای درنگ نخواهند کرد و با مخلان نظم و امنیت عمومی جامعه برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد واجازه جولان و سرکشی به آنان نخواهد داد.

آیا این خبر مفید بود؟