پاتک پلیس تهران به پاتوق عاملان درگیری و تخریب خودروها

 سرهنگ "غلامرضا صالحی" در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی کسب خبری مبنی بر نزاع دسته جمعی بین 2 گروه از ارذل و اوباش سابقه دار در محله "علی آباد" تهران و تخریب 7دستگاه خودرو شهروندان موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پایگاه هفتم  پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت.

به گزارش رکنا، وی افزود: در تحقیقات محلی   مشخص شد متهمان  علاوه بر درگیری و تخریب دستگاه خودرو با عربده کشی نظم عمومی را بر هم زده و  موجب رعب و وحشت در بین اهالی محل شده و قبل از رسیدن ماموران پلیس بلافاصله از محل گریخته اند.

رئیس  پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی تهران با بیان اینکه ماموران این پایگاه در پالایش و رصد های اطلاعاتی پاتوق 3 تن از متهمان اصلی این درگیری را شناسایی کردند،  افزود: با شناسایی پاتوق این متهمان در پارک "رجایی"  هر سه متهم پس از هماهنگی های قضائی روز گذشته در یک عملیات موفق پلیسی دستگیر و برای تکمیل تحقیقات پلیسی به این پایگاه انتقال یافتند.

این مقام  انتظامی در پایان با بیان اینکه متهمان ضمن اعتراف به بزه انتسابی برای انجام مراحل قانونی به دادسرا منتقل شدند، خاطر نشان کرد: تلاش برای دستگیری سایر متهمان این پرونده همچنان ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟