کشف 20 میلیاردی سرقت منازل / انهدام باند 9 نفره

سرهنگ کارآگاه "علی عزیزخانی" بیان داشت: در پالایش های اطلاعاتی مشخص شد،  یکی  از سارقان حرفه ای منازل  با تشکیل باندی 9 نفره به صورت گسترده و حرفه ای در نقاط مختلف تهران به سرقت از منازل می پردازند.

به گزارش رکنا، وی عنوان کرد: در تحقیقات گسترده پلیسی  مشخص شد اعضای این باند سابقه دار بوده ،  مخفیگاه آنان در نقاط مختلف جنوب شهر تهران شناسایی و پس از هماهنگی های قضائی و از اطمینان از حضور سارقان در مخفیگاهشان، در نهایت 5 اکیپ از کارآگاهان به مخفیگاه سارقان اعزام شدند.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران به دستگیری کلیه اعضای این باند اشاره کرد و ابراز داشت: در بازرسی از مخفیگاه  متهمان  22 دستگاه گوشی تلفن همراه، تعدادی تابلو فرش و ... کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم پس از انتقال به  پلیس آگاهی به  20 فقره سرقت منزل با همکاری یکدیگر در محله های مختلف تهران از قبیل:  منیریه، خانی آباد، بریانک، قصرالدشت  و ... معترف و اظهار کردند در تیم های 3 الی 4 نفره با استفاده از موتورسیکلت و  تخریب در ورودی ساختمان مرتکب سرقت اموال با ارزش از منازل می شدند.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران در پایان با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال سرقتی را بیش از 20 میلیارد ریال برآورد کرده اند، گفت: تا کنون  14 تن از مال باختگان شناسایی و اعضای این باند تا تکمیل تحقیقات پلیسی  و کشف جزئیات پرونده در اختیار این پایگاه قرار دارند.

آیا این خبر مفید بود؟