کشف 243 کیلو حشیش در پایتخت

به گزارش رکنا، به نقل خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" اظهار داشت: با دریافت شکایت و گزارش های مردمی مبنی بر رفتار های مشکوک فردی به نام "رامتین" پرونده ای در این خصوص تشکیل و تیمی از ماموران معاونت عملیات ویژه به همراه ماموران پایگاه ششم به صورت مشترک مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند.

وی توضیح داد: تحقیقات ماموران حاکی از این بود، متهم به تازگی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از مرزهای شرقی کشور تهیه و پس از انتقال به شهر تهران در مخفیگاهش در محدوده محله 13 آبان جمع آوری و دپو کرده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با انعکاس تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی، دستور دستگیری متهم صادر شد و تیمی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر بیست و دوم خرداد ماه به مخفیگاهش در جنوب تهران اعزام شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با اشاره به اینکه ماموران اعزامی موفق شدند متهم و همدستش را در مخفیگاه وی دستگیر کنند، گفت: در بازرسی از آن مکان 243 کیلو حشیش کشف شد.

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: هر 2 متهم پس از دستگیری به پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران انتقال و با انجام تحقیقات پایانی برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟