به گزارش حوادثی رکنا، سرهنگ "محمد بخشنده"، به تشریح این خبر پرداخت و گفت: با تحقیقات انجام شده از سوی ماموران پایگاه نهم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت مشخص شد که یکی از قاچاقچیان سابقه دار این محدوده ضمن ارتباط با قاچاقچیان جنوب کشور قصد انتقال موادمخدر به تهران را دارد.

این مقام انتظامی عنوان داشت: نتیجه تحقیقات در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت که متعاقبا دستور بازداشت متهم و همدستانش صادر و تیمی از ماموران این یگان به تحقیقات تکمیلی در این خصوص پرداختند.

وی افزود: در بررسی های تکمیلی مشخص شد این متهم ضمن حضور در یکی از شهرستان‌های جنوبی کشور در حال بارگیری مقادیر معتنابهی مواد مخدر و انتقال آن به تهران است که با همکاری از سوی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهر شیراز، طی یک عملیات ضربتی، این متهم دستگیر شد.

سرهنگ بخشنده، تصریح کرد: در بازرسی از خودروی این متهم نیز 76 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف و به همراه پرونده متهم به پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان شیراز منتقل شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، اعلام داشت: این متهم در بازجویی های انجام شده به جرم خود اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده راهی دادسرا شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟