مهمانان امشب برنامه «دست در دست» چه کسانی هستند؟

به گزارش رکنا ، سعید بیابانکی نویسنده و شاعر و روح الله رامندی؛ مسئول ستاد مردمی مبارزه با کرونا، شنبه ۸ آذر بعد از گفتگوی ویژه خبری، مهمان برنامه «دست در دست» از شبکه دو سیما می‌شوند.

سعید بیابانکی؛ منتقد ادبی و شاعر معاصر که گونه‌های طنز و شعر آیینی در اشعار او زیاد به چشم می‌خورد، مهمان برنامه «دست در دست» می‌شود تا در فضایی پاییزی و صمیمانه با سلمان فرخنده به گفتگو درباره همدلی و هم‌نوع دوستی در شرایط امروز جامعه بپردازد.

همچنین روح الله رامندی؛ مسئول ستاد مردمی مبارزه با کرونا به جمع صمیمی حاضران این برنامه اضافه می‌شود تا ضمن ارائه نکاتی درباره اتفاقات رخ داده طی این مدت در خصوص پیشگیری از کرونا به ذکر خاطراتی مرتبط با دوران کرونا بپردازد.

گفتنی است «دست در دست» تا کنون علاوه بر میزبانی از اهالی فرهنگ و هنر از جمله لاله اسکندری، سوگل طهماسبی، کاوه خداشناس، داود نماینده، نصرالله مدقالچی، رضا فیاضی و… روایت‌گر داستان افرادی بوده که در این ایام به صورت ویژه‌ای به امدادرسانی به همنوع مشغول بوده‌اند.

حامد فقیهی خواننده تیتراژ «دست در دست»

«دست در دست» که تیتراژ آن را حامد فقیهی خوانده، علاوه بر دعوت و گفتگو با چهره‌های حوزه‌های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی، ورزشی، اجتماعی و… به پخش گزارش‌هایی از کمک همدلانه مردم به یکدیگر در سراسر ایران می‌پردازد.

تهیه موشن‌هایی از شخصیت‌های تاثیرگذار و کسانی که در کار خیر پیش قدم بوده‌اند، برگزاری پویشی مردمی با محوریت ارسال داستان‌هایی با موضوع کرونا به صورت نوشته، فیلم، صدا و اهدای جوایز به آثار برگزیده از دیگر قسمت‌های این برنامه است.

این برنامه کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدادی و کارگردانی مهدی زنگنه که پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن می‌شود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟