رکنا: نعیمه نظامدوست بازیگر سینما و تلویزیون درباره وضعیت آثار طنز گفت: درباره فیلم هایی که این روزها در ژانر طنز تولید می شود نمی توانم نظر دهم. برخی از این آثار خوب است و برخی دیگر خوب نیست. تعدادی از آثار طنز فضای خوب، طنز موقعیت و فضای رئال و دوست داشتنی را دارند اما برخی این گونه نیستند و ممکن است برای خنداندن لودگی داشته باشند.

وی در همین راستا افزود: به شخصه دوست دارم فیلمی که در ژانر طنز تولید می شود در قالب فضای جدی و رئال زندگی باشد و اتفاقات جالبی با مایه های طنز در آن روی دهد.

بازیگر "روزهای زندگی" درباره پیشنهاداتی که برای ایفای نقش داشته اظهار کرد: اکثر پیشنهادات من در ژانر طنز است. حتی وقتی نقش جدی برای بازی به من پیشنهاد می شود مایه های طنز و کمدی در خود دارد ولی خودم دوست دارم نقش جدی و طنز را با هم تجربه کنم و از نظر من هیچکدام بر دیگری ترجیح ندارد.

نظامدوست به وضعیت تولیدات در سال 97 اشاره کرد و افزود: هنوز ابتدای سال است و پروژه ها از نظر مالی توانایی لازم را برای تولید ندارند ولی امیدوارم روند تولید به جریان بیفتد و سال خوبی رقم بخورد.

وی درباره آخرین وضعیت تولید قسمت سوم "محله گل و بلبل" بیان کرد: ساخت "محله گل و بلبل 3" بعد از ماه مبارک رمضان آغاز خواهد شد اما تاریخ دقیق آن هنوز مشخص نشده است.

این بازیگر Actor به وضعیت جسمانی خود بعد از جراحی که برای کاهش وزن خود داشته اشاره کرد و افزود: خدا را شکر حالم خوب است و وضعیتم نسبت به دوره نقاهت بعد از عمل بهتر شده است، همچنان تغذیه ام را مراعات می کنم و مشکلی ندارم.

وی درباره فعالیتهای خود توضیح داد: "شب عیدی" با سعید آقاخانی قرار است از تلویزیون پخش شود که امیدوارم با استقبال روبه رو شود. دو فیلم سینمایی Movie نیز بازی کرده ام که در انتظار اکران هستند. "خواب تاریک و خواب روشن" به کارگردانی رضا سبحانی و "هزارپا" به کارگردانی ابوالحسن داوودی در تابستان اکران می شود.چند پیشنهاد از تلویزیون و سینما Cinema دارم که چون هنوز قرارداد آنها بسته نشده است نمی توانم در این باره صحبت کنم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها