کدخبر: 379071 ارسال پرینت 8

رکنا: بازیگر فیلم "کروکودیل" گفت: واقعیت امر جشن بازیگر و جشن های خانه تئاتر جشن های جدی در میان اهالی تئاتر نیستند. متاسفانه اعضا خانه تئاتر حمایت درستی از اهالی تئاتر نمی کنند و این تحریم باز خورد همین حمایت نکردن است.

وی درباره حضور دوباره خود بر صحنه تئاتر تاکید کرد: در حال حاضر از تئاتر عقب نشینی کرده ام و امسال هنوز هیچ کاری را برای بازی در صحنه انتخاب نکرده ام. البته اگر کار خیلی خوبی پیشنهاد شود به آن فکر می کنم اما فعلاً در ترجیحم دوری از تئاتر است.

بازیگر فیلم "کروکودیل" دلیل این دلزدگی خود از تئاتر را اینگونه بیان کرد: حال تئاتر و سینمای ایران خوب نیست و مخصوصاً تئاتر امروز وضعیت خوبی را پشت سر نمی گذارد. بخشی از دوری ام از تئاتر دلایل شخصی دارد اما در کل شاید آن نتیجه ای که دلم می خواستم را از تئاتر دریافت نکرده ام. تئاتر در حال حاضر مشکلات عدیده ای دارد که باید برای برطرف شدن آنها وقت و هزینه صرف شود.

وی درباره تحریم جشن بازیگر امسال توسط بازیگران و اهالی تئاتر اضافه کرد: واقعیت امر جشن بازیگر و جشن های خانه تئاتر جشن های جدی در میان اهالی تئاتر نیستند. متاسفانه اعضا خانه تئاتر حمایت درستی از اهالی تئاتر نمی کنند و این تحریم باز خورد همین حمایت نکردن است. خود من هم از جمله بازیگرانی بودم که در این مراسم حضور پیدا نکردم زیرا اعتقاد دارم خانه تئاتر در سالهای اخیر با برنامه ریزی نادرستی به کار خود ادامه می دهد و همین باعث شده تئاتری ها از جشن بازیگر دلزده شوند.

بازیگر فیلم "انزوا" درباره کم کاری خود در عرصه سینما Cinema افزود: من سعی می کنم خیلی محتاطانه و با وسواس در سینما بازی کنم و خدا را تمام بازی هایی که در عرصه تصویر تاکنون انجام داده ام قابل دفاع هستند. سعی می‌کنم در سینما کم اما درست کار کنم.

مهران درباره حضور بازیگران تئاتر در سینما خاطرنشان کرد: پیشتر حضور بازیگران تئاتر در سینما خیلی اتفاقی بود اما این روزها می بینیم که بازیگران خوب تئاتر سینما را در دست گرفته اند. کارگردانان سینما با درخشش بازیگران تئاتر در این سالها ترغیب شده و بیشتر به تماشای تئاتر می نشینند.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها