دما در بوشهر به ۵۰ درجه می‌رسد

به گزارش رکنا، بررسی نقشه های پیش یابی وضعیت جوی و دریایی نشان می دهد از امروز به تدریج با افزایش نسبی سرعت وزش جریانات شمالی در سطح استان و بر روی دریا، ارتفاع موج دریا نیز افزایش می یابد.

پیش بینی می شود وزش جریانات شمالی با سرعت قابل ملاحظه در برخی از ساعات طی روزهای آینده نیز ادامه یابد، بنابراین طی این مدت سواحل استان مواج و متلاطم می باشد. ضمن اینکه همراه با وزش باد، خیزش گرد و خاک نیز در برخی نقاط دور از انتظار نمی باشد.

همچنین پیش بینی می شود از امروز و طی هفته پیش رو دمای هوا در برخی از روزها در مناطقی از استان به آستانه ۵۰ درجه سلسیوس برسد.

بر اساس پیش بینی ۲۴ ساعته وضعیت جوی و دریایی استان از ساعت ۱۱ روز جاری (۲۴ خرداد ۹۹) آسمان استان غالباً صاف همراه با غبار محلی و وزش باد و در برخی نقاط باد و گردوخاک، جهت وزش باد غالباً شمال غربی تا غربی با سرعت ۱۲ تا ۳۸ گاهی ۴۴ کیلومتر در ساعت و در برخی ساعات به خصوص بر روی دریا ۱۸ تا ۵۴ کیلومتر در ساعت، ارتفاع موج ۹۰ تا ۱۵۰ گاهی تا ۱۸۰ سانتیمتر و در فاصله از ساحل گاهی ۱۲۰ تا ۲۱۰ سانتیمتر خواهد بود.

فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۳:۳۳ بامداد، جزر اول ساعت ۳۲: ۰۶، مد دوم ساعت ۱۳:۰۱ و جزر دوم ساعت ۲۱:۰۲ می باشد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟