خرید ساید چنل از رادوکو، بهترین انتخاب و کم ترین پشیمانی

شما نمی توانید بدون در نظر گرفتن این دو فاکتور در کنار قیمت دست به خرید تجهیزات بزنید. به همین دلیل باید مولفه های تاثیرگذار در آن را مد نظر داشته باشید. در مورد خرید ساید چنل یکی از اصلی ترین ارکان تاثیرگذار در کیفیت، قیمت و اصالت کالای شرکتی است که قصد خرید از آن را دارید.

ساید چنل از مهم ترین و ایده آل ترین تجهیزات صنعتی است که برای تولید فشار هوا از آن استفاده می شود. در صنایع مهم و مختلفی از آن استفاده می شود که اهمیت را دو چندان می کند. هر صنعتی با توجه به نیاز خود باید نوع و مدل مشخصی از ساید چنل را خریداری کند. هر چند یکسری معیار و استاندارد کلی خرید وجود دارد که در مورد تمام مدل های آن صدق می کند. این معیارها شامل فاکتورهایی برای خود محصول و فروشگاه مورد نظر شما می شود.

Untitled-1

بهترین کیفیت و قیمت ساید چنل

اگر به دنبال خرید آنلاین هستید، همواره باید مولفه های بیشتری را با باریک بینی مد نظر بگیرید.  شما در مقابل دریایی از انتخاب هستید که می تواند در عین دادن قدرت انتخاب شما را سردرگم نیز کند. برای نجات شما از سردرگمی پیشنهاد می شود به سراغ تیم مجرب شرکت رادوکو بروید. «چرا رادوکو» احتمالا اولین چیزی است که به ذهن شما می رسد. در ادامه متوجه می شوید که چرا این شرکت بهترین انتخاب برای خرید ساید چنل می باشد.

خرید ساید چنل از شرکت رادوکو چه مزیت هایی دارد؟ 

این مزیت ها هستند که یک تیم تامین کننده صنعتی را نسبت به تیم دیگر ارجعیت می دهد. انتخاب محصولات رادوکو نیز برای شما 4 مزیت عمده به همراه خواهد داشت.

1.ارائه برندهای داخلی و خارجی

ساید چنل یکی از تجهیزات مهم برای جا به جایی هوا و کنترل فشار آن می باشد. به همین خاطر اهمیت کارکرد آن در کل تجهیزات بسیار بالاست. به سبب این اهمیت، عده ای روی برندهای خاصی تاکید دارند تا بتوانند حداکثر استفاده را از محصول مورد نظر خود داشته باشند.

در زمینه تجهیزات صنعتی، برندهای داخلی نیز به خوبی برندهای خارجی عمل کرده اند و افراد ممکن است به هر دلیلی ترجیح دهند به سراغ برندهای داخلی بروند. تیم رادوکو امکان خرید ساید چنل در هر دو برند داخلی و خارجی را فراهم کرده است.

ساید چنل های وارداتی حاصل مهندسی برندهای مطرح اروپایی و چینی هستند. به همین خاطر ممکن است کیفیت بهتری نسبت به محصولات داخلی داشته باشند. هرچند که قیمت آنها نیز به طبع بیشتر خواهد بود. از سوی دیگر برندهای داخلی قیمت بهینه تری دارند اما ممکن است در سطح بین المللی مطرح نشده باشند. ساید چنل های داخلی دارای خدمات پس از فروش بهتری نیز هستند. شما در رادوکو می توانید با توجه به نیاز خود برند مورد نظر را بدون محدودیت انتخاب کنید.

2.امکان بهره مندی از مشاوره کارشناسان

حتی اگر به صورت روزمره با قطعات صنعتی و تجهیزات آن سر و کار داشته باشید، به عنوان یک مصرف کننده اطلاعات کمتری به نسبت یک توزیع کننده و یک تیم مجرب خواهید داشت. اینکه بتوانید از تجربه متخصصان این حوزه بهره مند شوید، به شما کمک می کند تا انتخاب بهتری داشته باشید.

ساید چنل باید بتواند هوا را به خوبی جریان دهد و گرد و خاک را منتقل کند. برای این کار باید ظرفیت آن متناسب با نیاز شما باشد و قدرت فشار آن نیز در سازگاری با موتور باشد. از طرفی طول عمر آن نیز باید با توجه به میزان کار آن بالا باشد. با در نظر گرفتن تمام این موارد، شما باید به صورت تخصصی و حرفه ای دست به خرید آن بزنید.

با بهره مندی از مشاوره متخصصان و کارشناسان رادوکو شما می توانید به صورت حرفه ای و کارشناسانه این محصول را خریداری کنید. توجه داشته باشید که وجود یک تیم مشاوره و پاسخگویی نه تنها باعث می شود تا مشتریان انتخاب بهتری داشته باشند، بلکه خبر از عملکرد حرفه ای تیم مورد نظر دارد.

3.ارائه خدمات فروش بی نظیر

بخشی از خرید هر تجهیز صنعتی اعم از ساید چنل، به خدمات فروش آن بر می گردد. در واقع، یکی از دلایل اصلی انتخاب برندهای داخلی امکان بهره مند شدن از همین خدمات پس از فروش می باشد. در مورد ساید چنل، این خدمات به دو دسته پیش از فروش و پس از فروش تقسیم می شوند. خدمات پیش از فروش همان مشاوره است که در قسمت پیش توضیح داده شد. اما خدمات پس از فروش شامل، تحویل، مرجوعی، نصب و تعمیر می شود.

از آن جهت این خدمات در مورد ساید چنل اهمیت دارد که ممکن است هر کسی تونایی نصب آن را نداشته باشد؛ هر چند که مراحل آسانی داشته باشد. همچنین در صورت خرابی کالا (با توجه به شرایط مرجوعی) امکان رسیدگی وجود داشته باشد. امکان تعمیر و گارانتی نیز از رایج ترین خدماتی است که هر برندی به خریداران خود می دهد. از ساید چنل گرینکو گرفته تا سایر انواع آن، همگی شامل خدمات پس از فروش هستند. این خدمات با توجه به سیاست های هر تیم در نظر گرفته می شود.

4.سیاست های مشتری محور

سیاست های مشتری مدارانه یعنی چه؟ در یک کلام باید گفت، رضایت. سیاست های مشتری مدارانه در جهت جلب رضایت هر چه بیشتر خریداران در نظر گرفته شده است. این سیاست ها شامل قیمت گذاری، خدمات تعمیر و گارانتی، خدمات نصب، ارائه مشاوره و هر آن چیزی که مسیر را برای خریداران آسان تر کند، می شود. تا به اینجا شرکت رادوکو توانسته تا در زمینه فروش ساید چنل این خدمات را ارائه دهد.

کیفیت ساید چنل های رادوکو در چه سطحی می باشد؟

درست است که خود فروشگاه شرکت رادوکو دارای مزیت های بسیاری می باشد که در بالا به آنها اشاره شد اما باید این سوال را پرسید که در کنار خود فروشگاه و عملکرد آن، محصولاتش در چه سطحی هستند؟ در واقع، سطح کیفی و استاندارد ساخت آنها چگونه اندازه گیری می شود تا خریداران از بابت آن خیالی آسوده داشته باشند. به طور عمده، محصولات ساید چنل رادوکو با توجه به معیارهای زیر در سطح کیفیت بالایی قرار دارند:

1.تکیه بر دانش تخصصی

تولید ساید چنل به طور مستقیم با استفاده از تکنولوژی و دانش تخصصی در هم آمیخته شده است. پروانه موجود در ساید چنل باید به طور دقیق در جای خود باشد تا بتوان جریان هوا را به درستی کنترل کرد. حال در کنار کنترل هوا باید فشار لازم را به کمک پمپ ها نیز ایجاد کنند. برای رسیدن به چنین نقطه ای که قطعه به طور دقیق در نسبت با سایر قطعه ها کار کند، باید استانداردهای علمی را ملاک قرار داد.

تلاش باید در این جهت باشد که مسیر نیل به مقصود را کوتاه تر و سریع تر کرد. تحقیقات علمی به روز و آپدیت کردن روش های تولید، رسیدن به این مقصود را امکان پذیر می کند. تمام ساید چنل های عرضه شده توسط رادوکو مطابق با استانداردهای علمی و مهندسی تولید شده اند.

به همین دلیل، اختلال در عملکرد آنها و به طور کلی اختلال در زنجیره کلی موتور از سمت محصولات آن بسیار پایین است. تکیه بر این دانش تخصصی نه تنها در مرحله تولید اولیه که در مراحل دیگر کار اعم از مونتاژ نیز دارای اهمیت است. پس معیار قرار دادن دانش تخصصی باید در هر دو مرحله خود را نشان دهد.

2.تعامل با پیشتازان بازار

رادوکو یک واردکننده و یک توزیع کننده تجهیزات صنعتی است. پس به این معنی می باشد که با برندهای مختلفی در تعامل است و باید از میان فعالان بازار دست به انتخاب بزند. در این میان چه چیزی باعث می شود تا رادوکو، به یک تیم حرفه ای و متخصص تبدیل شود؟ ماندگاری آن در بازار.

 برندهای تولیدکننده ساید چنل نیز به واسطه کیفیت و تجربه خود در صورت جلب رضایت، ماندگار و پیشتاز می شوند. پس اگر رادوکو تا به حال توانسته تا در بازار ماندگار شود به این علت است که پیشتازان بازار را انتخاب کرده است. شما برای اطلاع از برندهای موجود در رادوکو می توانید با کارشناسان آن در تماس باشید و به طور دقیق لیست برندها را دریافت کنید.

3.تضمین کارکرد ساید چنل

ساید چنل ها هوای فشرده را تولید می کنند تا بتوانند چرخه عملکرد دستگاه را پیش ببرند. حال، چه چیزی تضمین می کند که این قطعات زمانی که به کار گرفته می شود، وظیفه خود را انجام دهند؟ به عبارت دیگر، این قطعات در صنایع مختلفی به کار گرفته می شوند، آیا در تمام این صنایع پاسخگو هستند؟ در اینجا است که بحث تضمین کارکرد ساید چنل مطرح می شود.

تضمین کارکرد یعنی که آن قطعه با توجه به ویژگی های خود، توان پاسخگویی به ظرفیت کارکرد مورد نیاز را دارد. به عبارتی، وقتی سر جای خود قرار می گیرد، به واسطه عدم کارکرد مناسب یا عدم کارکرد حداقلی و حداکثری اختلالی ایجاد نکند. محصولات ساید چنل رادوکو چنین تضمینی را دارند و دلیل آن هم همان سطح کیفیت محصولات می باشد.

 در واقع، می توان گفت یک رابطه متقابل است: اگر که تضمین کارکرد وجود داشته باشد، در این حال کیفیت نیز موجود است و بالعکس. نمی توان گفت یکی بدون دیگری وجود دارد. رادوکو توانسته تا این امر مهم را محقق کند. شما به راحتی می توانید از ساید چنل های رادوکو در صنایع مختلفی اعم از موارد زیر استفاده کنید:

 • تصفیه آب و فاضلاب با سیستم خانگی
 • حوضچه صنعتی
 • ریخته گری
 • رنگرزی
 • نساجی
 • پروش ماهی و سایر آبزیان
 • صنعت مواد غذایی
 • صنعت خودروسازی
 • صنایع مربوط به کاشی

4.تکیه بر نظر سایر خریداران

اگر تا به حال افراد به خرید ساید چنل های رادوکو ادامه می دهند، علتش کیفیت است. رابطه بین عرضه کننده و خریدار، یک رابطه منطقی مبتنی بر سود است. اگر خریدار کیفیت و قیمت مورد نظر خود را پیدا نکند، به سراغ عرضه کننده دیگری می رود. پس اگر همچنان رادوکو به عنوان یکی از بهترین تیم های عرضه کننده تجهیزات وارداتی و ساید چنل فعالیت می کند، یعنی رضایت مشتریان را جلب کرده است.

شما به راحتی می توانید با تکیه بر این موضوع به این فروشگاه اعتماد کنید. حتی در صورت نیاز می توانید به نظرات سایر خریداران نیز مراجعه کنید. در دنیای اینترنت هیچ چیزی پنهان نیست. اگر خریدار ناراضی وجود داشته باشد، مطمئن باشید با تحقیق می توانید آن را پیدا کنید.

Untitled-2

دسترسی به مدل های متنوع

چرا خرید ساید چنل اهمیت بسیاری دارد؟

شاید با خود بگویید این همه نکات و این همه توصیه برای خرید ساید چنل شاید کمی زیاده روی باشد. اما بدانید که سخت در اشتباه هستید. خرید یک ساید چنل از جهات زیر دارای اهمیت بسیاری می باشد:

1.انتخاب مدلی با پروسه نصب آسان

معمولا قطعات و تجهیزات صنعتی دارای پیچیدگی های خاص خود هستند. کار با آنها می تواند سخت و وقت گیر باشد. همچنین ممکن است هزینه نصب آن زیاد باشد چرا که یک مدل کمیاب یا از دور خارج شده را انتخاب کرده اید. شما حتما باید یک مدلی را انتخاب کنید که پروسه نصب و نگهداری و تعمیر آن آسان باشد.

به خصوص این معیار برای تعمیرات بسیار مهم است. اگر قطعات تعمیری آن پیدا نشود یا تعمیرکاران حاضر به تعمیر آن نشوند، هزینه بیشتری برای شما ایجاد می شود. شما با کمک مشاوران رادوکو می توانید محصولی را انتخاب کنید که مطابق با معیارهای تعمیر و نصب آسان باشد.

2.کنترل وزن و حجم ساید چنل

ساید چنل ها هر چقدر سنگین تر و حجیم تر باشند، برای شما دردسر بیشتری خواهند داشت. به همین خاطر باید تلاش کنید تا مدل مناسبی انتخاب کنید. البته در نظر داشته باشید که گاهی بر حسب نیاز باید به سراغ این مدل ها بروید.

اگر در یک فروشگاه به مدل های متنوع دسترسی نداشته باشید، نمی توانید این معیار را در نظر بگیرید. هر چه تنوع شما بیشتر باشد، بهتر می توانید یک مدل بهینه انتخاب کنید. این مدل های بهینه دارای استانداردهای حداکثری بین المللی هستند و با حداقل وزن و فضا، حداکثر کارایی را فراهم می کنند.

3.کنترل صدا ساید چنل

تولید صدای اضافی می تواند یکی از بزرگ ترین معایب خرید ساید چنل بدون دقت لازم و کافی باشد. از آنجا که این قطعه با فشار هوا سر و کار دارد، امکان تولید صدا اضافی آن بسیار بالا است. کافی است تا یک مدل اشتباه را انتخاب کنید و مجبور باشید تا با سر و صدای آن کنار بیایید.

خوشبختانه اکثر مدل های عرضه شده توسط رادوکو به گونه هستند که کمترین صدا و نویز را تولید می کنند. دلیل آن نیز به همان رعایت استانداردهای علمی و تکیه بر دانش مهندسی صنعتی بر می گردد. به طور کلی، کنترل صدا نه  فقط برای ساید چنل که برای تمام محصولات و تجهیزات صنعتی دارای اهمیت بسیاری می باشد.

4.اهمیت میزان مقاومت و طول عمر دستگاه

خرید هر قطعه صنعتی به مثابه یک سرمایه گذاری است. مهم است که شما قطعه ای را انتخاب کنید که هزینه شما را هدر ندهد و برایتان به صورت بهینه کار کند. این موضوع به طول عمر و میزان مقاومت قطعه در برابر آسیب های محیطی و صنعتی بر می گردد. زمانی که مواد اولیه به کار رفته در ساخت آن دارای کیفیت لازم باشند، شما لازم نیست تا نگران آسیب های محیطی باشید. چرا که در برابر فشار، ضربه، گرد و خاک و سایر ذرات، مقاومت خوبی دارند.

 از سویی، بخشی از این مقاومت به مقاومت صنعتی یا مهندسی بر می گردد. اگر یک قطعه دارای چنین مقاومتی باشد، یعنی توان لازم برای استفاده از ظرفیت خود را دارد. همچنین برای افزایش بیشتر مقاومت، امکان نصب فیلتر ورودی و خروجی نیز فراهم شده است. در کنار استفاده از فیلتر و جنس بدنه آلومینیوم و عایق کاری شده، شما نهایت کیفیت را خواهید یافت. شما برای تهیه سایر قطعات جانبی مربوط به ساید چنل نیز می توانید به سراغ رادوکو بروید.

البته لازم به ذکر است، تمهیدات و نوع استفاده مصرف کننده نیز در طول عمر آن تاثیرگذار است. برای مثال، برخی مدل ها برای ساعت کارکرد بالا طراحی نشده اند. اگر باید به صورت مداوم و طولانی مدت در یک 24 ساعت از ساید چنل استفاده کنید، باید مدل مناسبی را انتخاب کنید. همچنین جایگاه قرارگیری آن نیز در مقاومت آن در برابر آسیب های محیطی بسیار مهم است.

5.بهینه سازی مصرف انرژی

اگر نگران کنترل مصرف انرژی خود هستید، باید گفت که انتخاب یک ساید چنل دوستدار انرژی می تواند به شما کمک کند. این روزها یکی از مهم ترین مولفه ها برای تولید تجهیزات صنعتی این است که چقدر دوستدار محیط زیست هستند. قطعات عرضه شده توسط رادوکو دارای استانداردهای زیست محیطی هستند. یعنی در عین انجام وظیفه صنعتی خود، به محیط زیست آسیب وارد نمی کنند.

 ایجاد آلودگی صوتی کم و مدیریت مصرف انرژی برای ایجاد نیروی لازم از مهم ترین ویژگی های اکثر مدل های عرضه شده توسط رادوکو می باشد. شاید به نوعی بتوان گفت که دوستدار محیط زیست بودن برای برندها به یک ویژگی و استاندارد بین المللی تبدیل شده است. هر چه محصولات یک برند این ویژگی را بیشتر در خود داشته باشند، بهتر می توانند در بازار جای بگیرند.

چه نکاتی را هنگام خرید ساید چنل از رادوکو مد نظر داشته باشیم؟

 • اولین و مهم ترین نکته به این بر می گردد که محدوده کاری دستگاه خود را مشخص کنید. ابتدا باید نیاز خود را شناسایی کنید. سپس تشخیص دهید که با توجه به این نیاز، کدام مدل مناسب شما می باشد. ریز مشخصات هر مدل را مطالعه کنید تا پس از خرید پشیمان نشوید.
 • بودجه خود را تعیین کنید. گاهی ممکن است چند مدل مختلف با سطح کیفیت های متفاوتی از چند برند نیاز شما را پاسخ دهند. هر چند به دلیل محدودیت بودجه باید مولفه های اقتصادی را نیز روی میز بیاورید. در اینجا پیشنهاد می شود حتما لیست قیمت های به روز هر مدل را دریافت کنید. با توجه به نوسانات بازار ممکن است قیمت ساید چنل به صورت مداوم تغییر کنند.
 • پیش از نهایی کردن خرید، تمام سیاست های خرید و فروش تیم مورد نظر خود را بررسی کنید. شما به صورت پیش فرض با خرید از یک عرضه کننده با تمام شرایط آن اعلام موافقت کرده اید. در بسیاری از موارد عدم رضایت از یک فروشگاه نه به دلیل عملکرد ضعیف آن بلکه به دلیل عدم آگاهی خریدار است. این مورد به خصوص در مورد خریدهای آنلاین اهمیت بیشتری پیدا می کند.
 • در آخر باید گفت که نمی توان تعیین کرد کدام مدل از ساید چنل بهتر از دیگری است. هر مدل نسبت به ویژگی های خود کاربردهای مختلفی دارد. شما به عنوان یک خریدار بالقوه باید با توجه به نیازهای خود تصمیم بگیرید که کدام مدل برای شما مناسب تر است. برای این کار نیز تنها و تنها به مشاوره تخصصی و تنوع در مدل های عرضه شده نیاز خواهید داشت.

Untitled-3

سخن پایانی

ساید چنل دارای کاربردهای مختلفی است از تولید و کنترل فشار هوا گرفته است تا عمل به عنوان پمپ های کمپرسور و وکیوم. به همین خاطر باید در خرید آن دقت لازم را به خرج دهید تا در میانه راه چرخه کار دچار اختلال نشود. در مورد کارهای صنعتی باید گفت که اختلال و کیفیت پایین قطعه می تواند آثار جدی و جبران ناپذیری بر سایر قطعات بگذارد.

در همین راستا، برای تضمین کیفیت و کارکرد ساید چنل باید از یک شرکت معتبر و یک تیم مجرب آن را تهیه کنید. در ابتدا باید کیفیت و برندهای عرضه شده را ملاک قرار دهید و سپس به دنبال قیمت، سیاست های شرکت ، خدمات پیش و پس از فروش و موارد این چنینی بروید. با در نظر داشتن تمام این ملاک ها باید گفت که رادوکو یکی از بهترین گزینه های موجود است.

این تیم توانسته تا در طی سال های فعالیت خود با ارائه بهترین برندهای داخلی و خارجی ساید چنل، به نیاز بازار پاسخ دهد. نه تنها می توانید بهترین محصولات را با بهترین قیمت ها تهیه کنید، شما می توانید از مشاوره این تیم حرفه ای نیز بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدل های مختلف ساید چنل و قیمت آنها می توانید با کارشناسان رادوکو در ارتباط باشید.

آیا این خبر مفید بود؟