با کیلید مسیر اجاره خانه خود را هموار کنید

 این در حالی است که در روزهای گذشته محمود محمود زاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی خبر از رخدادی جدید را در بازار مسکن داده است. به گفته وی تمامی طی مصوبه جدید اجاره‌نامه‌های که موعد آنها به اتمام رسیده با میزان افزایش بهای مصوب به صورت خودکار با رعایت ضوابطی خاص تمدید خواهند شد. بنا به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی میزان افزایش اجاره‌بها و رهن در تهران 25 درصد، در کلان‌شهرهای بالای یک میلیون نفر 20 درصد و در مابقی شهرها 15 درصد خواهد بود. این در حالی است که به منظور نظارت بر اجرای صحیح این طرح تمامی قراردادها اعم از اجاره، رهن ، خرید و فروش و هر نوع مبایعه نامه ای باید تنها از طریق کد رهگیری صورت هیچ‌ گونه تخلفی در اجرای این طرح مشاهده نشود و مستاجران در دوران کرونا و شرایط حاکم بر بازار مسکن در تامین سرپناه برای خود و خانواده دچار مشکلات جدی نشوند.

اجاره آپارتمان در فرصت شیرازی

محله فرصت شیرازی یکی از خیابان‌های واقع در مرکز تهران و منطقه 6 شهرداری است. این خیابان از شمال به بزرگراه همت، از جنوب به خیابان انقلاب، از شرق به بزرگراه مدرس و از غرب به بزرگراه شهید چمران محدود می‌شود. به‌طورکلی در نگاهی اجمالی به بافت این محله می‌توان گفت که ساختمان‌های این منطقه بیشتر اداری و تجاری هستند و این امر باعث شده که محله فرصت به منطقه پر رفت‌وآمد تبدیل شود. به همین دلی متقاضیان اجاره آپارتمان در فرصت شیرازی باید علاقه‌مند به زندگی که در محله به نسبت شلوغ باشند.

با کیلید مسیر اجاره خانه خود را هموار کنید

 

هم‌جواری این محله با دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی صاحب‌نام باعث شده که بسیاری از ساکنان این محله شاغلان دانشگاه‌ها و دانشجویانی باشند که در خوابگاه‌های اطراف این خیابان به دلیل نزدیکی به دانشگاه‌ها اقدام به خرید و اجاره آپارتمان در فرصت شیرازی کرده‌اند.

 محله فرصت که بخشی از خیابان جمال‌زاده به شمار می‌رود به دلیل برخورداری از فرهنگسرای سرو، شفق، خانه فرهنگ گل‌ها، کتابخانه شهید جهان‌آرا و خانه موزه شریعتی محلی دنج برای علاقه‌مند به فرهنگ و هنر است. به همین دلیل ساکنان و متقاضیان اجاره آپارتمان در فرصت شیرازی می‌توانند با بهره‌گیری از این مکان‌ها اوقات فراغت مفیدی را برای کودکان خود رقم زنند.

علاوه بر فرهنگسراها وجود سینماهایی همچون آزادی، آفریقا، استقلال، بهمن، پیام، سپیده، عصر جدید، فردوسی، فلسطین و قدس در منطقه 6 در کنار ایوان شمس و خانه هنرمندان نیز باعث شده که این منطقه هرروزه شاهد حضور علاقه‌مندان به سینما و تلویزیون و هنرمندان باشد.

به‌طورکلی قیمت اجاره آپارتمان در فرصت شیرازی بسیار متنوع است به همین دلیل افراد متقاضی اجاره آپارتمان در فرصت شیرازی می‌توانند با مراجعه به سامانه هوشمند کیلید علاوه بر کسب اطلاعات از منطقه و میزان معاملات از بین فایل‌های ثبت شده جهت اجاره ملک در این سامانه به جستجو ملک موردنیاز خود بپردازند و پس از مشاهده تصاویر با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل کرده و پس از بازدید نهایی اقدام به اجاره آپارتمان کنند.

اجاره آپارتمان در آجودانیه

اگر به منطقه شمیرانات گذرتان افتاده باشد به طور حتم نام آجودانیه را شنیده‌اید. این محله که در شمال شرقی تهران و منطقه 1 شهرداری قرار گرفته است. از شمال با دارآباد، از جنوب و شرق با اقدسیه و از غرب با نیاوران و صاحبقرانیه همسایه است. این محله به دلیل قرارگرفتن در دامنه رشته‌کوه البرز دارای سطحی شیب‌دار و آب‌وهوای بسیار دل‌انگیزی است. به همین دلیل افرادی که تمایل به زندگی در محله‌ای خوش‌آب‌وهوا را دارند با خرید و اجاره آپارتمان در آجودانیه می‌توانند از طبیعت زیبا و آب‌وهوای مطلوب این محله بهره‌مند شوند.

محله آجودانیه به دلیل دسترسی به بزرگراه صدر و امام‌علی یکی از محله‌های خوش مسیر تهران است که این امر باعث شده که ساکنان و متقاضیان خرید و اجاره آپارتمان در آجودانیه با سکونت در این محله به راحتی بتوانند به هر نقطه از تهران تردد کنند.

وجود اماکن تاریخی همچون موزه تاریخ طبیعی سعدآباد، کاخ مظفرالدین شاه، عمارت فخرالدوله و سیمین قلعه در این منطقه جنبه توریستی خاصی را به آجودانیه داده است و سالانه تعداد بی‌شماری از گردشگران برای مشاهده این اماکن تاریخی به این منطقه مراجعه می‌کنند.

علاوه بر اماکن تاریخی محله آجودانیه از لحاظ خدمات بهداشتی و درمانی نیز در شرایط مطلوبی قرار دارد. وجود بیمارستان مسیح دانشوری، بیمارستان فوق‌تخصصی محک، بیمارستان نیکان، بیمارستان باهنر، بیمارستان چیذر، بیمارستان فرمانید و درمانگاه فوق‌تخصصی آجودانیه در این منطقه باعث شده که ساکنان و متقاضیان خرید و اجاره آپارتمان در آجودانیه در صورت ضرورت قادر باشند از خدمات بهداشتی و درمانی تخصصی در این مراکز بهره گیرند.

از مراکز تفریحی محله آجودانیه نیز می‌توان به بوستان شطرنج و کتابخانه پارک شطرنج اشاره کرد که وجود این مراکز در محله آجودانیه بستری را فراهم کرده که ساکنان این منطقه بدون دغدغه لحظات خوبی را برای کودکان خود رقم زنند.

باتوجه‌به اینکه بافت محله آجودانیه تلفیقی از بافت سنتی و مدرن است متقاضیان خرید و اجاره آپارتمان در آجودانیه می‌توانند با هر نوع سلیقه‌ای در این محله به جستجوی ملک موردنظر خود بپردازند اما لازم است که این نکته را در نظر داشته باشند که آجودانیه محله‌ای اعیان‌نشین است و برای سکونت در این محله باید از بودجه بالایی برخوردار باشند.

متقاضیان اجاره آپارتمان در آجودانیه برای انتخاب ملکی مناسب برای زندگی می‌توانند با مراجعه به سامانه هوشمند کیلید پس از بررسی آگهی‌های اجاره ثبت شده در این سامانه ملک موردنظر خود را بیابند و انتخابی مناسب با نیاز خود را اجاره کنند.

اجاره آپارتمان در سردار جنگل

محله سردار جنگل یکی از محله‌های واقع در شمال غرب تهران است که در منطقه 5 شهرداری قرار گرفته است. این منطقه که از شمال با حصارک، از جنوب با بزرگراه همت، از شرق با بزرگراه یادگار امام و از غرب با جنت‌آباد همسایه است. محله سردار جنگل به سه بخش سردار جنگل بالا، سردار جنگل سفلی و سردار جنگل مرکزی تقسیم می‌شود که متقاضیان خرید و اجاره آپارتمان در سردار جنگل می‌توانند در هریک از این سه بخش به جستجوی ملک موردنظر خود بپردازند.

با کیلید مسیر اجاره خانه خود را هموار کنید

بافت محله سردار جنگل نوساز است به شکلی که وجود خیابان‌های پهن و دنج با آب‌وهوای مطلوب در این منطقه باعث شده که متقاضیان فراوانی در صدد خرید و اجاره آپارتمان در سردار جنگل باشند.

وجود مجتمع تجاری بوستان، بازار بزرگ میوه‌وتره‌بار و همچنین رستوران‌ها و کافه ها ، هایپر مارکت ها متعدد در این منطقه باعث شده که ساکنان و متقاضیان خرید و اجاره آپارتمان در سردار جنگل با سهولت بتوانند مایحتاج خود و خانواده را در این محله تأمین کنند.

در محله سردار جنگل خیابان عدل یکی از معروف‌ترین خیابان‌ها به شمار می‌رود به شکلی که در این بلوار رستوران‌ها، کافه‌ها و مراکز تفریحی فراوانی وجود دارد که این امر باعث شده ساکنان این محله لحظات خوشی را با سکونت در این منطقه سپری کنند.

از بوستان‌های صاحب‌نام محله سردار جنگل می‌توان به بوستان‌های سردار جنگل، پارک شاهد و پارک نسترن اشاره کرد که وجود این بوستان‌ها زیبایی خاصی را به این محله بخشیده است به شکلی که ساکنان و متقاضیان خرید و اجاره آپارتمان در سردار جنگل با بهره‌گیری از این بوستان‌ها اوقات فراغت خوبی را برای کودکان خود رقم می‌زنند.

از لحاظ قیمتی می‌توان گفت که قیمت خرید و اجاره آپارتمان در سردار جنگل متوسط رو به بالاست به همین منظور متقاضیان خرید و اجاره آپارتمان در سردار جنگل برای انتخابی مناسب می‌توانند با مراجعه به سامانه هوشمند کیلید و مشاهده آگهی‌های ثبت شده در هر سه بخش محله سردار جنگل ملک موردنظر خود را جستجو کنند و انتخابی شایسته را داشته باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟