طبیعی است که این خدمات ارائه شده توسط موسسات تشریفات عروسی و خدمات مجالس، بایستی کامل و بدون هیچ ‌گونه عیب و نقصی باشد.

اما سوالی که همیشه برایمان پیش می‌آید، این است: وقتی از تشریفات مجالس صحبت می‌کنیم، منظورمان دقیقا چیست؟ ما در این مقاله قصد داریم به خدماتی که در موسسات تشریفاتی ارائه می‌شود بپردازیم. همراه ما باشید.

خدمات ارائه شده درتشریفات مجالس شامل چه گزینه‌هایی می‌شود؟

• مراسم عقد و نامزدی

برای برگزاری مراسم عقد ونامزدی، زوج‌های جوان باید خدمات ویژه‌ای ارائه شود که شامل: تدارک بهترین سفره‌های عقد، مزون لباس‌های متنوع درسبک و مدل‌های خاص برای عروس و داماد، گل‌آرایی دکور وماشین عروس، تیم وپرسنل مجرب برای پذیرایی و سایر خدمات برای برگزاری یک جشن عقد باشکوه می‌باشد تا مراسم عقد و نامزدی به بهترین شکل ممکن برگزار گردد.

• برگزاری مراسم عروسی

برگزاری مراسم عروسی در تالار، باغ و باغ‌تالارهای مختلف برگزار می‌گردد و هر یک ویژگی‌های خاص خودش را دارد. شرکت‌های تشریفاتی معمولا این 3 گزینه را دارا هستند و شما با یک انتخاب می‌توانید مراسم خود را در محل دلخواه برگزار کنید.

• برگزاری مراسم ختم ویاد بود

امروزه مراسم ختم و یادبود عزیزان از دست رفته نیز در خانه برگزار نمی‌شود و سالن‌های پذیرایی انتخاب اکثر مردم است.

اگرچه متناسب با فصل سال نیز می‌توان در تالار، باغ و باغ‌تالار این گونه مراسمات را برگزار کرد اما باید به نوع خدماتی که ارائه می‌گردد توجه کرد. زیرا مراسم ختم جزو مراسمات غمگین است و با مراسم‌هایی مانند عروسی تفاوت زیادی دارد. پس طبیعی است که خدمات ارائه شده نیز متفاوت باشد. 

• برگزاری جشن‌های تولد

جشن تولد هم از جمله جشن‌های پر طرفدارای است که امروزه اکثر مردم، برگزاری آن را برعهده شرکت‌های تشریفاتی گذاشته اند.

انتخاب تم مناسب تولد و فینگرفودها، می‌تواند حسابی به شکوه مراسم کمک کند. زیرا خوراکی مناسب، جزو بهترین بخش تولد است و انتخاب درست آن می‌تواند زیبایی مراسم را چندین برابر کند.

• برگزاری مراسم حنابندان

یک تشریفات حرفه‌ای هرآنچه که برای برگزاری یک جشن حنابندان فوق‌العاده نیاز باشد  تدارک می‌بیند. من جمله دیزاین وطراحی حنا،‌ آرایش مخصوص عروس، گروه موسیقی و فیلم برداری وسایر خدمات.

• برگزاری سایرخدمات

یک تشریفات تمام عیار تشریفاتی است که  آماده پذیرایی وبرگزاری سایرمجالس از جمله: جشن‌های فارغ التحصیلی، افتتاحیه شرکت وارگان‌های دولتی و خصوصی، برگزاری سمینار وهمایش‌ها نیز باشد و متناسب با هر کدام از آن‌ها بهترین ودرجه یک ترین خدمات را دراختیارتان بگذارد.

در ادامه این مقاله بخش دیگری از خدماتی که در تشریفات مجالس‌های لوکس ارائه می‌شود را به صورت تیتروار برای شما عزیزان عنوان می‌کنیم.

خدمات ارائه شده درتشریفات مجالس مطلوب:

• ماشین عروس و گل آرایی آن. (یک تیم حرفه‌ای قوی وبسیارماهر به کار گل‌آرایی ماشین عروس، باید بتوانند لاکچری‌ترین اتومبیل‌های مد روز را گل آرایی کنند.)

• دکور منحصر به فرد وتم‌های متفاوت (به کلیه ویژگی‌هایی که برای انتخاب تم‌ و دکور مناسب مجالس می‌باشد،همواره باید توجه و دقت داشت تا بتوان متفاوت‌ترین ‌و شیک‌ترین‌ها را برای متقاضیان فراهم‌ آورد.)

• پرسنل پذیرایی مجرب با لباس فرم‌  متناسب

• تیم شیرینی وکیک‌ پز 

• سرو شام ‌و انواع دسر، میان وعده و فینگرفودهای با کیفیت

• گروه موزیک زنده و دی‌جی (عدم‌ حضور گروه موزیک ‌در مجالس باعث یکنواخت و تکراری بودن مراسم می‌شود. لذا برای ایجاد تمایز بین مجالس تولد وعروسی و سایرین، گروه موسیقی زنده و دی‌جی را حتما باید جزو اولویت‌های یک تشریفات برتر در نظر گرفت.)

• پارکینگ اختصاصی

• باغ مجلل و متناسب (نورپردازی وچیدمان‌ مناسب میز و صندلی‌ها از ویژگی‌های یک تشریفات مجلل و مناسب می‌باشد.)

تمام خدماتی که در بالا عنوان کردیم، به صورت کاملا حرفه‌ای و لوکس در تشریفات مجالس و تشریفات عروسی لوکس لشکری با بالاترین کیفیت ارائه می‌شود. برای گرفتن مشاوره و راهنمایی از مشاوران مجرب خدمات مجالس و خدمات عروسی لوکس لشکری، کافیست اینجا کلیک کرده و پس از وارد شدن در سایت آن، با آن‌ها تماس بگیرید.

آیا این خبر مفید بود؟