رکنا: حبیب رضایی بازیگر فیلم های «بمب»، «آرایش غلیط»، «طبقه حساس» و … با انتشار یادداشتی از تیم ملی فوتبال حمایت کرد، رضایی نوشت: « حالا وقتشه…، جمعه ۲۵ خرداد، چهارشنبه ۳۰ خرداد و سرانجام ۴ تیر ۱۳۹۷، بازی‌های دلچسب و چشم نواز به ما هدیه دهید.»

متن کامل نوشته حبیب رضایی بازیگر Actor و کارگردان ایرانی به این شرح است:

« “یوزپلنگ‌هایی که با ما دویدند” یا به عبارت بهتر برای ما دویدند… ما با آنها گریه کردیم، خندیدیم، به هوا رفتیم و بر زمین سجده شکر کردیم…. حالا وقتشه…، جمعه ۲۵ خرداد، چهارشنبه ۳۰ خرداد و سرانجام ۴ تیر ۱۳۹۷، بازی‌های دلچسب و چشم نواز به ما هدیه دهید. کسی چه می‌داند از نتیجه، همیشه که روزگار قسم نخورده کج تا کند با ما، در این فراوانی تهمت و‌ تلخی، تهدیدهای خارجی و‌ شاهکارهای داخلی، این مردم، نیاز به یک هوای تازه، به یک ترمیم غرور زخم خورده دارند و حالا وقتشه…

باور داریم به شما، و دست‌کم می‌دانیم در این ۳ فرصت ۹۰ دقیقه‌ای جایی برای تعلل و‌ تردید نیست. جان تازه کنید. و دست کم۹۰ دقیقه همدلی را به ما یادآوری کنید. بگذارید یادمان بیاید چه نام عزیزی بر پیشانی تابعیت، شناسنامه و قصه‌های ما می درخشد… ایران!

نه فقط برای گذشته‌اش و‌ نه برای حال عجیب امروزش،که برای یک دم تجربه ناب “باهم بودن” بچه‌های ایران: از دل و جان بجنگید.که مردم ایران، این روزهای بی‌هوا به هوای درخشش شما چشم دوخته‌اند… حالا وقتشه… همین. **با اجازه از زنده یاد بیژن نجدی**»برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها