عرضه اوراق نفتی در بورس به زودی + جزئیات

عرضه اوراق نفتی در بورس / آقای بیژن نامدار زنگنه در حاشیه نشست امروز کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در جمع خبرنگاران در این باره تصریح کرد: اوراقی که قرار بود، منتشر شود اوراق مالی - اسلامی است که در قانون بودجه نیز اجازه انتشار آن هم به دولت و شرکت نفت داده شده بود؛ طی یکی دو روز آینده مشکل حل و اوراق عرضه خواهد شد.

عرضه اوراق نفتی با طرح گشایش اقتصادی دولت متفاوت است

وی افزود: در عرضه این اوراق یک خلط مبحثی با پیشنهاد پیش فروش نفت با سررسید دو ساله - گشایش اقتصادی که هنوز نهایی نشده - انجام شده بود لذا نمایندگان مجلس و دیوان محاسبات گفتند که عرضه این اوراق ابهام دارد.

وزیر نفت ادامه داد: ما هم گفتیم که نمایندگان دیوان محاسبات، سازمان امور مالیاتی، وزارت نفت و نمایندگان مجلس بنشیند و با هم مشکل را حل کنند.

وی با اشاره به طرح این موضوع در جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه گفت: در جلسه امروز نیز محتوای کلی مطرح شد که البته کمیسیون نیز نظرش کمک به وزارت نفت است.

آقای زنگنه خاطر نشان کرد: قرار شد که این ابهامات ظرف امروز و فردا رفع شود چرا که عرضه این اوراق خلاف قانون نیست و مطابق با قانون بودجه است؛ فکر می‌کنم موضوع یکی دو روزه حل و اوراق نفتی در بورس عرضه شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟