سارقان خودروهای اطراف بیمارستان امام علی کرج دستگیر شدند

 سرهنگ محمد معظمی گودرزی معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان البرز با اعلام این خبر بیان داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو و لوازم خودرو در اطراف بیمارستان امام علی کرج، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.

به گزارش رکنا، وی افزود: بررسی‌های اولیه کارآگاهان حاکی از آن بود که سارقان در یک گروه ۲ نفره به وسیله یک خودرو پراید به خودروهای فاقد تجهیزات ایمنی نزدیک و در یک مدت زمان کوتاه اقدام به سرقت لوازم آنها کرده و متواری می شوند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان البرز اظهار داشت: در ادامه کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی و گشت زنی های محسوس و نامحسوس در مناطق وقوع سرقت، در نهایت موفق به شناسایی سارقان شده و با تحت نظر قرار دادن تحرکات نامبردگان، آنها را حین سرقت از یک خودرو در اطراف بیمارستان امام علی دستگیر و به پایگاه یکم پلیس آگاهی منتقل کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی در ابتدا منکر انجام هر گونه سرقت بودند اما با مشاهده مستندات غیرقابل انکار پلیس، به ناچار لب به اعتراف گشوده و به ۷۰ فقره سرقت خودرو و لوازم خودرو در سطح شهرستان کرج اقرار کردند.

سرهنگ گودرزی با اشاره به شناسایی همه مال باختگان این پرونده، تصریح کرد: تلاش کارآگاهان برای شناسایی و دستگیری مالخر اموال مسروقه ادامه دارد.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز در پایان به شهروندان توصیه کرد که با تجهیز خودروهای خود به لوازم بازدارنده مانند دزدگیر و قفل پدال از به سرقت رفتن اموالشان پیشگیری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟