بلیط پرواز هند را بفروشید به مراجع قضایی معرفی می‌ شوید

به گزارش رکنا، سخنگوی سازمان هواپیمایی شنبه گذشته (4 اردیبهشت) از ممنوعیت پروازها بین ایران و پاکستان و هند تا اطلاع ثانوی خبر داده و گفته بود: این ممنوعیت از ساعت 24 امشب اجرایی می شود.

ذیبخش افزود: براساس تصمیمات وزارت بهداشت در خصوص پروتکل‌های مراقبت بهداشتی مرزی در مسافرت‌های هوایی و همچنین شناسایی ویروس جهش یافته کرونا در آن کشورها، پروازها به/ از دو کشور هند و پاکستان از ساعت 24 امشب ممنوع می شود.

وی با تاکید بر اینکه پرواز برنامه ای بین ایران و هند وجود ندارد و در حال حاضر پروازها محدود و به صورت موردی انجام می شود، افزود: پذیرش مسافر کانکشن از کشورهای مذکور نیز ممنوع خواهد بود.

این در حالی بود که برخی گزارش‌ها از فروش بلیت پرواز برای کشور هند حکایت داشت، مسئله‌ای که پس از تاخیری 24 ساعته واکنش سازمان هواپیمایی کشوری را به‌دنبال داشت.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در این رابطه از اخطار جدی این سازمان به دفاتر خدمات مسافرت هوایی مبنی بر خودداری از فروش بلیت هواپیما به/ از کشورهای با شرایط ویژه خبر داد.

ذیبخش افزود: به استناد مفاد اطلاعیه هوانوردی پذیرش مسافر از کشورهای با شرایط ویژه از جمله هند، پاکستان، فرانسه و ... ممنوع اعلام شده است و دفاتر خدمات مسافر هوایی ملزم هستند از فروش بلیت به کشورهای فوق خودداری کنند.

وی با اشاره به اخطار سازمان هواپیمایی کشوری به دفاتر خدمات مسافرت هوایی مبنی بر خودداری از فروش بلیت هواپیما به/ از کشورهای با شرایط ویژه، تصریح کرد: بدیهی است عدم رعایت این ممنوعیت علاوه بر پاسخگویی به مراجع قانونی و شمول اعمال مجازات توسط مراجع ذیربط موجب ممانعت از ادامه فعالیت دفتر خواهد شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟