بررسی قیمت تخم مرغ و مرغ در میادین میوه و تره بار و سطح شهر

قیمت تخم مرغ / به گزارش رکنا ، قیمت هر شانه تخم مرغ در خرده فروشی‌های سطح شهر ۳۵ تا ۳۸ هزار تومان است. در صورتی این محصول در میادین میوه و تره بار به طور متوسط ۲۶ درصد ارزان‌تر از میانگین قیمت سطح شهر و با نرخ هر شانه ۲۵ تا ۲۸ هزار تومان عرضه می‌شود.

سید سعید راد مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از عرضه روزانه بالغ بر ۱۰۰ تُن مرغ و تخم مرغ در میادین میوه و تره بار خبر داد و گفت: روزانه حدود ۶۰ تُن تخم مرغ و حدود ۴۰ تُن مرغ در میادین میوه و تره بار بین شهروندان توزیع می‌شود.

اختلاف فاحش قیمت تخم مرغ و مرغ در میادین میوه و تره بار با سطح شهر

وی با تاکید بر اختلاف قابل توجه قیمت این دو محصول پرمصرف در میادین میوه و تره بار با سطح شهر، خاطرنشان کرد: در حال حاضر یک شانه ۱۸۰۰ گرمی تخم مرغ به قیمت ۲۵ هزار تومان و یک عدد مرغ ۱۶۰۰ گرمی به قیمت ۲۵ هزار تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می‌شود.

قیمت هر کیلوگرم مرغ در خرده فروشی‌های سطح شهر ۱۸ تا ۲۲ هزار تومان است که این محصول در میادین میوه و تره بار به طور متوسط ۲۱ درصد ارزان‌تر از میانگین قیمت سطح شهر و با نرخ ۱۵,۷۵۰ تومان و قیمت هر شانه تخم مرغ در خرده فروشی‌های سطح شهر ۳۵ تا ۳۸ هزار تومان است. در صورتی این محصول در میادین میوه و تره بار به طور متوسط ۲۶ درصد ارزان‌تر از میانگین قیمت سطح شهر و با نرخ هر شانه ۲۵ تا ۲۸ هزار تومان عرضه می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟