صادرات محصولات تولیدی استان قزوین به اقلیم کردستان عراق

مهدی بخشنده روز شنبه در جلسه برخط(آنلاین) با رئیس اتاق بازرگانی سلیمانیه عراق، افزود: اتاق بازرگانی قزوین، تلاش خود را جهت توسعه روابط بین الملل تجار و بازرگانان، قدرتمند کردن امور بازرگانی و انتقال تکنولوژی انجام داده و قدرتمندتر از گذشته به صورت مشارکتی عمل خواهد کرد.

گسترش بامناست تجاری

رئیس پارلمان بخش خصوصی استان قزوین خاطرنشان کرد: یقینا با گسترش بامناست تجاری، نتایج مشارکت اقتصادی با خرسندی دوطرف همراه خواهد بود و نقش مناسبی در شکوفایی و رونق اقتصادی قزوین و اقلیم ایفا خواهد کرد.

در ادامه رئیس اتاق بازرگانی سلیمانیه اظهار داشت: میان اتاق بازرگانی سلیمانیه و قزوین قبلا تفاهم نامه‌ای جهت انجام امور بازرگانی، صنعتی، تجهیزات و ارتباطات منعقد شده است.

پیگیری هدفمند امور مشترک

سیروان محمد افزود: جهت پیگیری هدفمند امور مشترک اقداماتی انجام دادیم تا بازرگانان اقلیم بتوانند با کارخانجات قزوین ارتباط برقرار کنند و امور را به صورت مشترک انجام دهند.

وی افزود: امروز بازرگانان اقلیم کردستان و کشور عراق برای کیفیت کالاهای وارداتی اهمیت زیادی قائل هستند و بازرگانانی که در سطح استان قزوین با اقلیم قصد انجام صادرات و تامین نیاز کالاهای ما را دارند باید کیفیت بالا را جهت انجام صادرات به سلیمانیه مد نظر قرار دهند.

در ادامه در خصوص روش‌های بازرگانی، موقعیت، توانایی‌ها و توانمندی‌های قزوین و نیازمندی‌های اقلیم به منظور همکاری و توسعه بیشتر میان قزوین و اقلیم کردستان عراق بحث و گفت و گو کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

ایلنا

 

آیا این خبر مفید بود؟