جریمه خودروها و موتورسیکلت های توقیفی اقساطی می شود

به گزارش رکنا، تقسیط جریمه خودروها و موتورسیکلت‌های توقیفیسردار سید تیمور حسینی در مراسم معارفه خود، گفت: در ایام دهه ولایت، خدماتی برای ترخیص خودرو‌ها و موتورسیکلت‌هایی که در پارکینگ هاست، پیش بینی کردیم و اطلاع رسانی شده است.

وی گفت: برای پرداخت دیون دولتی که شامل تخلف‌هایی است که در سوابق خودرو‌ها و موتورسیکلت‌ها وجود دارد، صرفا بحث تقسیط پرداخت جرایم در اختیار پلیس است که انجام شده است و هموطنان می‌توانند با مراجعه به سایت راهور ۱۲۰ یا دفاتر پلیس بعلاوه ۱۰ هم از میزان تخلف خودرو و موتورسیکلت خود مطلع شوند و هم پرداخت مرحله‌ای و قسطی را انجام دهند.

سردار حسینی درباره سایت راهور ۱۲۰ افزود: ایراد سامانه برطرف شده است و مشکل ورود به این سایت وجود ندارد، اما به هر حال این یکی از سایت‌های پربازدید و پرمخاطب است که گاهی کندی و اختلال بوجود می‌آید، ولی در مجموع این سایت آماده خدمات رسانی به همه عزیزانی است که در مسایل مختلف راهوری قصد ورود و دریافت خدمات را دارند.

جانشین جدید رئیس پلیس راهور ناجا درباره الکترونیکی شدن تعویض پلاک خودرو‌ها نیز گفت: به یکسری زمینه‌ها و زیرساخت‌ها نیاز است و پلیس راهور ناجا خیلی پررنگ درحال انجام این کارهاست و امیدواریم به زودی شاهد شروع به کار رسمی این شکل از خدمات باشیم.

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا افزود: سیاست راهور ناجا بر این است که خدمات را تا حد امکان به صورت غیرحضوری به مردم، مراجعان و متقاضیان ارایه دهد و به زودی این اتفاق خواهد افتاد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟