بررسی ساماندهی سهام عدالت در کمیسیون اقتصادی مجلس

به گزارش رکنا، دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری به شرح ذیل است؛

نمایندگان در روز یکشنبه(15 تیرماه) به بررسی طرح ساماندهی سهام عدالت و تعیین اعضای هیات رییسه کارگروه‌های تخصصی کمیسیون می‌پردازند.

این کمیسیون همچنین روز سه شنبه (17 تیرماه) به بررسی لوایح تأسیس صندوق بیمه همگالی حوادث طبیعی، مالیات برارزش افزوده، عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در همکاری های تایید صلاحیت آزمایشگاهی آسیا اقیانوسیه، موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری هند به منظور اجتناب از اخذ مالیات مضاعف و جلوگیری از فرار مالیاتی در مورد مالیات های بر درآمد به انضمام سند الحاقی (پروتکل) اعاده شده از شورای نگهبان خواهد پرداخت.

افزون بر نشست با مهندس فتاح رئیس بنیاد مستضعفان جهت ارائه گزارش عملکرد و بررسی برنامه های کلان اقتصادی و محرومیت زدایی، نشست اعضای کمیسیون اقتصادی با وزیر امور اقتصادی و دارایی و معاونین ایشان جهت بررسی مسائل اقتصادی کشور با محوریت بررسی فرصت ها و تهدیدات بازار سرمایه هم در دستور کار قرار دارد.

همچنین هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی در روز چهارشنبه(18 تیرماه) در خصوص بررسی اخبار روز و نحوه رسیدگی به طرح‌ها و لوایح نشستی را برگزار می‌کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟