زمان آغاز پروازهای مسافری پیام مشخص شد

به گزارش رکنا، مهدی شیخ الاسلام روز دوشنبه دوم تیرماه در نشست با خبرنگاران که در فرودگاه پیام برگزار شد، اظهار کرد: یکی از مولفه‌های شهرهای توسعه داشتن فرودگاه است.

وی با اشاره به فعالیت فرودگاه پیام در البرز افزود: وجود ظرفیت فرودگاه پیام در البرز نقش به سزایی در توسعه این استان دارد.

مدیرکل بازرگانی فرودگاه پیام، بیان کرد: حدود سه سال است که با آماده سازی استاندار های لازم؛ ظرفیت لازم برای اجرای پروازهای مسافربری در این فرودگاه ایجاد شده و اکنون تجهیزات این فرودگاه قابل رقابت با فرودگاه های خوب کشور است.

شیخ الاسلام با اشاره به اینکه ۹۰ درصد از فارغ التحصیلان خلبانی کشور در این فرودگاه آموزش می بینند، عنوان کرد: فرودگاه پیام دارای۱۰ هزار هکتار زمین است که در حال حاضر از سه هزار و ۶۰۰ هکتار از این اراضی استفاده می شود.

وی با اشاره به اینکه استان البرز یک ایران کوچک به واسطه تنوع اقوام است، تصریح کرد: برای کلانشهری مانند کرج با وجود جمعیت بالا وجود فرودگاه بسیار ضروری است.

مدیرکل بازرگانی فرودگاه پیام خاطرنشان کرد: از چهارشنبه پرواز های مسافری فرودگاه پیام به مقصد اهواز آغاز می شود.

شیخ الاسلام گفت: پروازه‌ها به مقصد اهواز روزهای شنبه و چهارشنبه و مشهد جمعه و سه شنبه انجام می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟