افزایش حق اشتراک تلفن ثابت / تهرانی ها باید ۸ هزار تومان بپردازند

به گزارش رکنا، محمدرضا بیدخام افزود: طی 15 سال اخیر هیچ گونه افزایش تعرفه ای در مجموعه تلفن ثابت انجام نشده است.

وی اظهارداشت: با توجه به افزایش شدید هزینه‌ها نیاز بود بازنگری جدی روی تعرفه‌ها صورت گیرد تا بتوان توسعه و نگهداری مطلوبی در بخش پروژه‌های مخابراتی انجام شود.

تغییر حق اشتراک مشتریان تلفن ثابت

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران گفت: بدین منظور به استناد ماده چهار قانون تاسیس شرکت مخابرات ایران و تائید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مبنی بر صلاحیت مجمع عمومی صاحبان سهام دیروز جلسه مجمع فوق العاده این شرکت برگزارشد.

وی افزود: در این جلسه تصمیم گرفته شد حق اشتراک مشتریان تلفن ثابت قدری تغییر پیدا کند.

بیدخام تصریح کرد: حق اشتراکی که در روستاها از مشتریان تلفن ثابت دریافت می شود علی رغم سختی های زیاد در تامین ارتباطات مبلغ 100 تومان است اما مشترکان شهری از این پس باید بابت حق اشتراک مبلغ 2 هزار تومان، مشترکان مراکز شهرستان ها 2500 تومان، مشترکان در مراکز استان ها 4 هزار تومان، در کلانشهرها 5 هزار تومان و در شهر تهران 8 هزار تومان پرداخت کنند.

وی ادامه داد: هم اکنون حق اشتراک تلفن ثابت بطور میانگین در کشور 2,5 تا 3 برابر شده است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران یادآورشد: این شرکت برای نگهداری خط تلفن ثابت مشترکان در حال حاضر هشت هزار تومان هزینه می‌کند جدا از بحث افزایش سقف حقوق کارمندان، بازنشستگان و... این مبلغ می‌تواند بخشی از هزینه‌ها را جبران کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟