جزئیات بدهی دولت به قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء / پول کارگران در جیب مربی فوتبال

به گزارش رکنا، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت 50 هزار میلیارد تومان به خاطر اجرای پروژه‌های عمرانی به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء بدهکار است و تاکنون این بدهی را پرداخت نکرده است.

عدم پرداخت بدهی قرارگاه خاتم الانبیاء از سوی دولت

وی افزود: عدم پرداخت این بدهی توسط دولت باعث شده تا قرارگاه خاتم الانبیاء هم نتواند مطالبات شرکت‌ها و افراد زیر مجموعه خود را بپردازد و این عدم پرداخت بدهی توسط دولت موجب بروز مشکل شده است.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در پروژه‌های بزرگ عمرانی در حوزه‌های مختلف از جمله پروژه آبرسانی استان خوزستان شرکت کرده و کار را به سرانجام رسانده و دولت باید مطالباتش را در پروژه‌های مختلف پرداخت کند.

فرش قرمز زیر پای توتال

سلیمی خاطرنشان کرد: دولت در حالی بدهی خود به قرارگاه خاتم الانبیاء را نمی‌پردازد که جلوی شرکت‌هایی مثل توتال فرش قرمز پهن می‌کند و آنها هم کار خود را نیمه کاره رها کرده و از کشور می‌روند.

پول کارگران در جیب مربی فوتبال

وی در پایان گفت: ‌از سوی دیگر دولت که پول قرارگاه خاتم را نداده، از پول کارگران این مملکت حقوق و دستمزد مربی تیم ملی فوتبال را پرداخت می‌کند و این آقا بابت سه مسابقه که حاصل آن دو باخت و یک تساوی بوده 7 میلیون دلار از ایران پول گرفته که این پول از منابع و درآمدهای شستا پرداخت شده که متعلق به تأمین اجتماعی و کارگران این مملکت است و باید برای پرداختن آن از تک تک کارگران اجازه گرفته می‌شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟