به گزارش رکنا، عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا ظهر امروز در ششمین یادواره شهدای سازمان اتکا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جنگ تمام‌عیار اقتصادی هستیم که دشمن تلاش دارد با تمام ظرفیت خود به ما آسیب بزند.

وی بابیان اینکه جنگ اقتصادی صدماتی دارد که به مراتب سخت‌تر از جنگ نظامی است تصریح کرد: دشمن مدعی است که دارو و غذا را تحریم نکرده اما این مطلب دروغ است و دشمن تهیه دارو را در مسیری قرار داده است که دسترسی به آن دشوار است.

مدیرعامل سازمان اتکا با اشاره به وجود مشکل کشور در نقل‌وانتقال پول گفت: دستگاه تبلیغاتی دشمن طوری وانمود می‌کند که راهی برای عبور از مشکلات تحریم وجود ندارد ولی ما راه مناسب را پیداکرده‌ایم و این ادعا که تحریم‌ها کمرشکن است صحیح نیست.

رضایی با اشاره به اینکه سه برابر مصرف سال گذشته ثبت سفارش در حوزه گوشت داشته‌ایم بیان کرد: به‌زودی قیمت گوشت کاهش می‌یابد و برای تأمین گوشت سال آتی هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

مدیرعامل سازمان اتکا یادآور شد: برخی از دشمنان داخلی و خارجی تصور می‌کردند انقلاب اسلامی ایران ۴۰ سالگی خود را نخواهد دید اما تا زمانی که مردم، خانواده شهدا و جوانان انقلابی درصحنه حضور دارند دست غیبی خدا همراه نظام خواهد بود و توطئه‌ها بی‌اثر خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران این دوره فشار و تحریم دشمن را هم با سربلندی پشت سر خواهند گذاشت اضافه کرد: نمی‌توان گفت موج گرانی در گذراندن معیشت مردم تأثیرگذار نیست ولی مردم و مسؤولان باید با همدلی باهم صبر و تلاش را سرلوحه کار خود قرار دهند.

مدیرعامل سازمان اتکا تصریح کرد: وضعیت انبار‌های اتکا مساعد است و تمامی تولیدات این مجموعه محصولات سازمان اتکاست و وضعیت خوبی در انبارها وجود دارد.

اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟