به گزارش رکنا، امروز (چهارشنبه) شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: با توجه به لزوم انتقال سامانه نرم‌افزاری ارتباط با مشتریان اینترنت پرسرعت متمرکز شرکت مخابرات ایران از سرورهای موجود به سرورهایی با معماری و زیرساخت جدید، از ساعت 2 تا 8 صبح جمعه سامانه ارتباط با مشتریان متمرکز، قطع و از دسترس خارج می شود.

بر اساس این گزارش، عملیات «داون تایم» برای ارتقای این سامانه در 25 استان شامل استان‌های خراسان شمالی، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، سیستان و بلوچستان، زنجان، همدان، ایلام، مازندران، کردستان، کرمانشاه، مرکزی، گلستان، هرمزگان، اردبیل، کرمان، گیلان، یزد، خوزستان، البرز، قم، قزوین، سمنان، خراسان جنوبی و آذربایجان غربی اجرا می شود.

منظور از داون تایم خراب شدن و دسترسی نداشتن به سرویس است که دلایلی مانند تعمیر و نگهداری، وجود نقص در سیستم و غیره دارد.

مدیریت ارتباط با مشتری (Customer relationship managment) به روش ها و راهبردهایی گفته می شود که شرکت ها برای مدیریت و تحلیل رفتار بین خود و مشتریان با هدف بهبود این ارتباط استفاده می کنند.

نرم افزارهای مرتبط نیز کمک می کند مفاهیم مدیریت ارتباط با مشتری در کسب و کارها قابل پیاده سازی و خودکارسازی شود.

شرکت مخابرات ایران در آخرین تغییرات و بر اساس برنامه رهنگاشت پنج ساله، 30 منطقه مخابراتی در کشور تعریف کرده است.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟