خبر ویژه :

اقتصادی تولید و تجارت کدخبر: 436546 ارسال پرینت 11801

رکنا: بررسی بازار ارز نشان می‌دهد که روند کاهشی قیمت در روز جاری ادامه پیدا کرد و ادامه این روند تاثیر به سزایی در بازار طلا و سکه داشته است.

به گزارش رکنا، روند کاهشی قیمت ارز و سکه در بازار Store از ابتدای هفته آغاز شد و در روز‌های اخیر با شدت بیشتری به کار خود ادامه داد.

روند روبه سقوط Fall قیمت ارز تا جایی پیش رفت که نرخ دلار امروز در صرافی‌ها با کاهش شدیدی روبرو شد و به کانال ۱۱ هزار تومان رسید.

1116

البته از این روند کاهشی، طلا و سکه نیز بی نصیب نماندند و از چند روز گذشته با اُفت محسوسی روبرو شدند که این روند نیز در روز جاری تکرار و ادامه دار بود.

با ادامه روند نزولی قیمت‌ها محمد کشتی آرای رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: از اول هفته تاکنون شاهد کاهش ۱۵ درصدی قیمت طلا و سکه بودیم.

وی کاهش قیمت جهانی طلا و کاهش قیمت ارز را دو عامل مهم کاهش قیمت طلا و سکه دانست و گفت: این دو فاکتور مهم، هم‌زمان کاهش پیدا کرده و باعث افت قیمت‌ها در بازار شده است.

با این تفاسیر با ادامه کاهش نرخ دلار در بازار که از چند روز گذشته آغاز شده است پیش بینی می‌شود که روند نزولی قیمت طلا و سکه نیز ادامه دار باشد و به قیمت واقعی نزدیک‌تر شود.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهیداخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

 • رضا 0 0

  با تشکر از قوه قضایی بخاطر برخورد با این مفسدان امیدوار است که همانطور که با این خورده فروشان برخورد قاطع شد با کله گنده های خرید و فروش ارز بدون در نظر گرفتن بعضی مسایل هم برخورد قاطع شود.

 • ناشناس 0 0

  اصلا قیمت دلار بیاد روی 3تومان وقتی هیچ یک از اجناس پایین نیاد فایده نداره

 • ناشناس 0 0

  سلام,,,,امنیت پایداراقتصادی تامین نیازهای روانی مردو ورونق بازارکسب وکاراست اخلالگران ومفسدان اقتصادی بایداعدام گردندتاحق رزمندگان وخانواده شهداپایمال نشودومردم بافشاراقتصادی دچاریاس وناامیدی نشوندوریشهففسادبخصوص درسکه وارزبایدریشه کن شود

 • مجتبی 0 0

  عجب! مردم هم قبول کردند! قیمت واقعی دلار بر اساس نظر علمی اقتصاد دانان ۷۰۰۰ تومان است. این بازی رو هم دولت راه میندازه که روی خرابکاری‌هاش ماله بکشه.

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها