کدخبر: 432213 ارسال پرینت 33729

رکنا: رئیس اداره برنج جهاد کشاورزی مازندران از افزایش قیمت برنج در بازار خبر داد.

ابراهیم قربان‌نژاد اظهار کرد: تاکنون 24 هزار و 207 هکتار از مزارع پرورش رتون برداشت شد که 230 هکتار به روش سنتی و 23 هزار و 977 هکتار به صورت مکانیزه برداشت شد.

وی ادامه داد: تاکنون 14 هزار و 109 هکتار از مزارع نشاء مجدد برداشت شد که 5 هکتار به روش سنتی و 14 هزار و 104 هکتار با کمباین برداشت شد.

رئیس اداره برنج جهاد کشاورزی مازندران خاطرنشان کرد: کیل‌گیری از مزارع پرورش رتون و نشاء مجدد در شهرستان‌ها به منظور برآورد میانگین عملکرد در دست اقدام است.

این مسؤول بیان کرد: بر اساس گزارش تنظیم بازار Store سازمان جهاد کشاورزی مازندران، قیمت انواع برنج محلی و پرمحصول در هفته اخیر حدود یک درصد افزایش داشته است.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید
 

آیا این خبر مفید بود؟
: امتیاز : 1 تعداد رای : 1


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

  • ناشناس 0 0

    شایع نکن اقای مدیر

  • كشاورزي برنج از فريدونكنار 0 0    قيمت برنج مازندران هم اكنون با اين تورم در قيمت خيلي معمول به سر ميبرد البته كشت اول با قيمت خيلي پايين توسط دلالا خريد فروش ميشه در مورد رتون يا كشت دوم بايد در نظر بگيريد كه اولا بابت هزينه بالا دوما بخاطر محصول خيلي كمتر نسبت به كشت اول وكيفيت خيلي بهتر به قيمت بيشتر فروخته ميشود ولي دولتي تا حالا نديديم مثل كشورهاي اروپايي به فكر كشاورزان باشند تا معيشت خوبي داشته باشن متاسفانه دولتمردان ما به جيب خودشان فكر ميكنند تا كشاورزان بدبخت مثل من و ما  • ناشناس 0 0

    مردمو بکشین دیگ از گرسنگی

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها