به گزارش گروه اقتصادی رکنا، مدیر صنعت معدن و تجارت شهرستان خاش( استان سیستان و بلوچستان) گفت: هیچ دلیلی برای اعتصاب کامیون داران و ضربه خوردن به فعالیتهای حمل و نقل در این شهرستان وجود ندارد‌.

مهدی اسماعیلی افزود: سایت ها و کانالهای بیگانه هیچ گونه خوراکی ندارند و برای تامین اهداف اربابان خود سعی در شایعه‌پراکنی داشته و هدف آنها دیگر چیزی جز این نیست و خودشان بهتر می‌دانند که تیرشان به سنگ خورده و با تبلیغات دروغین به جایی نمی‌رسند‌.

وی اظهار کرد: کارخانه سیمان خاش خوشبختانه از واحدهای فعال و از صنایع موفق استان بوده که در مبحث حمل و نقل و تولید هیچ آسیبی متوجه آن نیست‌.

اسماعیلی ادامه داد: دامن زدن به اخبار کذب و خبرسازی‌های دروغین از ضعف سرویس‌های جاسوسی بیگانگان حکایت دارد و عوامل بیگانه از عزت و افتخار ایران اسلامی در هراس هستند‌.

مدیر صنعت و معدن و تجارت خاش تصریح کرد: هر گونه فعالیت‌های تجاری و صنعتی و اشتغالزایی و تولیدی در خاش در کمال آرامش پیگیری و دنبال می‌شود و بسیار خوشحال هستیم در شهرستان امنی مانند خاش شاهد رشد و ارتقای شاخص‌های تولیدی هستیم و مردم فهیم این شهرستان به دشمنان اجازه حضور و پیاده کردن اهداف شوم شان را نمی‌دهند.

آیا این خبر مفید بود؟