دبیر انجمن صنایع لبنی عنوان کرد؛

رکنا:دبیرانجمن لبنی گفت: هرگونه افزایش قیمت محصولات لبنی از طریق انجمن و با مجوز سازمان حمایت تولیدکنندگان و مصرف کنندگان انجام می‌شود.

رکنا اقتصادی:رضا باکری اظهارداشت: در مکاتبه سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان با انجمن مقرر شد، صنایع لبنی برای جبران ضرر و زیان احتمالی ضمن ارائه پیشنهاد، اسناد و مدارک خود را برای بررسی و اصلاح قیمت‌ها در اختیار سازمان حمایت قرار دهد.
وی گفت: انجمن اخیراً به تمامی صنایع لبنی اعلام کرد درصورت چنین ادعایی اسناد و مدارک خود را برای طرح در سازمان حمایت در اختیار انجمن قرار دهند.
باکری با بیان اینکه در هیچ یک از سبد محصولات صنایع لبنی افزایش قیمتی نداشتیم، افزود: انجمن و صنایع لبنی به دنبال تغییر قیمت محصولات نیستند ضمن اینکه هرگونه افزایش قیمت باید از مسیر قانونی خود انجام شود.
براساس این گزارش برخی اخبار و اطلاعات دریافتی از سطح بازار Store حاکی از افبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • شيرنوشن نا شناس 0 0

    تازگي ندارد بيش از ١٥ سال است كه اول شير و لبنيات را گران ميكنند بعد مجوز قانوني را ميكيرند. اين هم فرصت طلبي از هنگام انتخابات است. تا سرشان شلوغ است قيمت را بالا ببريم.
    از دوماه پيش يكي از همين توليدكنندگان عزير يك كامپين تبليغاتي با هزينه ١٠٠،٠٠٠،٠٠٠،٠٠٠ ريال را شروع كرد كه ديديم و ميبينيم پولش را اگر از مصرفكنندگان نگيرد از كي بگيرند؟