رکنا:مدیرعامل بانک کشاورزی گفت که پارسال سود بانکی و جریمه دیرکرد 160 هزار کشاورز خسارت دیده کشور که زیر یک میلیارد ریال بدهی داشتند ، بخشیده شده است.

رکنا اقتصادی:مرتضی شهید زاده روز یکشنبه در همایش روسای شعب بانک کشاورزی سراسر کشور در بابلسر ، مبلغ سود و جریمه دیرکرد این کشاورزان را در مجموع پنج هزار و 583 میلیارد ریال اعلام کرد.
وی با اعلام این که 90 درصد سود و دیرکرد این کشاورزان زیر 200 میلیون ریال بود ، افزود : این اقدام دولت تدبیر و امید که در یک حرکت هم سود و هم جریمه دیرکرد دارندگان تسهیلات بخشیده شود ، در تاریخ بانکداری کشور بی سابقه بوده است .
شهیدزاده با تاکید بر این که بانک کشاورزی در راستای سیاست اقتصاد مقاومتی و اجرایی کردن فرمایشات مقام معظم رهبری از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد ، گفت : اگر ما بخواهیم اقتصاد مقاومتی را در کشور اجرایی کنیم ، دانایی و اقتصاد دانش محور باید در اولویت برنامه های ما قرار گیرد.
وی افزود : در دنیای امروز ، مدیریتی موفق خواهد بود که هر لحظه در حال تغییر و تکامل باشد و آموزش را مبنای کارخود بداند و بتواند جدیدترین قوانین بانکداری جهانی را بیاموزد.
مدیرعامل بانک کشاورزی گفت : به طور مثال قوانینی که در عرصه بانکداری جهانی پیش از تحریم اعمال می شد ، بعد از تحریم ها به طور قطع تغییر کرده و به روز تر شده است و ما باید آنها را بیاموزیم.
همایش روسای شعب بانک کشاورزی کشور روز گذشته با حضور محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه در متل بانک کشاورزی بابلسر آغاز شد و تا عصر امروز ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

منبع:ایرنااخبار مرتبط

ارسال نظر