نایب رییس کمیسیون صنایع مجلس:

اقتصادی کدخبر: 257921 ارسال پرینت 33

رکنا: نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی لایحه استقرار صندوق الکترونیکی فروش در فروشگاه‌های سراسر کشور خبر داد.

رکنا اقتصادی:«فریدون احمدی» با بیان اینکه کشور اهتمام دارد امسال اقتصاد مقاومتی به شکل مطلوبی روی ریل توسعه قرار گیرد، در خصوص دستور کار کمیسیون متبوع خود در گفت و با جام جم آنلاین، تصریح کرد: در راستای شفاف سازی خرید و فروش خدمات و کالا و نیز تقویت یکی از بخش‌های اقتصاد مقاومتی، لایحه‌ای مبنی بر تجهیز تمامی فروشگاه‌ها به صندوق الکترونیکی همچون مراکز فروش زنجیره‌ای در دست بررسی کمیسیون است.
نماینده مردم زنجان، با بیان اینکه هدف از تهیه لایحه مذکور این بوده که میزان فروش حوزه های خدماتی و تولیدی به صورت آنلاین مشخص شود، افزود: نزدیک به 4 میلیون صنف در کشور وجود دارد که با تجهیز آنها به صندوق‌های مکانیزه نظام آرامش بازار Store در سطح کشور به وجود می‌آید.
وی خاطر نشان کرد: زیر ساخت‌های نصب صندوق های مذکور در کشور فراهم بوده و این امر از فرار Escape مالیاتی و چند نرخی بودن اجناس و سردرگمی مردم جلوگیری کرده و بطور کلی در شفافیت و ارایه مطلوب خدمات و فروش کالا با قیمت مصوب تأثیر گذار خواهد بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

منبع:جام جم آنلایناخبار مرتبط

ارسال نظر